Zrecenzowano: 24 grudnia 2018

Rzeczywiście, restauracja ma klimat, który nam bardzo odpowiada. Jedzenie bardzo smaczne i w normalnych cenach. Byliśmy w 4 osoby, wszyscy bardzo zadowoleni. Duuuuuży parking, świetna obsługa. Polecamy!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano: 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Motel za ta cenę wyjątkowy ,śniadania wspaniałe wliczone w cenę ,świeże soki ,obsługa bardzo dobra ,można być a pieskami ,samochód przed wejściem polecam,bardzo dobra restauracja ,można zoarganizowac przyjecie

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Bozenamarcinek
Zrecenzowano: 7 października 2017

Rezerwacja poprzez booking - informowalem motel iz check in bedzie pozno w nocy okolo 1 plus minus - otrzymalem odpowiedz iz nie ma problemu gdyz portier jest calodobowa - na miejscu o 1 w nocy zastalem zamknieta brame i furtke - pukalem krzyczalem nic - pan lub pani sobie smacznie spali - na furtce byla tabliczka z nazwa firmy ochroniarskiej jak i numerami telefonow do nich - komorki mieli wylaczone a stacjonarny nie odpowidal - dziekuje za tak zyczliwe przyjecie i dzieki Panstwu o 1 w nocy musialem szukac hotelu....brak profesjonalizmu

Wskazówka dotycząca pokoi: radze poszukac innego miejsca chyba ze w srodku nocy chcecie spac pod brama
Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Lukas S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce żeby zjeść w rozsądnej cenie. Dania proste,mało wyszukane,ale świeże i smaczne. Miła obsługa,bardzo duży,ładny i przyjemny ogród. Dobre miejsce na odstresowanie, piwko z kolegą, rodzinny obiad. Ciekawy, lekki wystrój. Duży parking.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Violetta T
Zrecenzowano: 1 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjenny klimat przeplatający się z dobrym jedzeniem. Śniadania urozmaicone, nikt nie wyjdzie głodny. Godne polecenia są obiady, wszystko świeże i pyszne. Pokoje schludne i czyste. W pokoju środki czystości. Obsługa miła i pomocna. Miejsce wypadowe dobre dla osób z autem. Polecam

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Kondzio79