Termy

Witam. Wspólnie z żoną mamy zamiar wybrać się na dwu dniowy pobyt w termach. Jest to nasz pierwszy... Przeczytaj więcej

Piotr8197
Sauny w Pałacu Saturna

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019
Stanislaw T

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Bylem najpierw na przeszpiegi w czwartek sam-SAUNY rewelacyjne-minus za brak darmowej wody z dystrybutora-w aquadrom w Rudzie jest bez ograniczeń. Zachęcony świetnym czwartki wybrałem się w piątek z żoną. I tu trochę euforia OPADŁA-większość męskich podgladaczy-chodzili w kółko od sauny do sauny i zaglądali przez szybki czy jakąś kobieta była w srodku-jak nie było szli do nastepnej-i tak w kółko. Jak już weszli do środka to byli maks.1 minutę-CZY NA TYM POLEGA SAUNOWANIE? Czy jest jakiś dzień w tygodniu kiedy wpuszczane są tylko pary? Może tylko my trafiliśmy na fatalny dzień. Ew. - to pytanie do OBSLUGI-czy nie da się takiego dnia lub godzin zorganizować. Niestety nasza kultura saunowanie jest jeszcze daleko w tyle i dlatego uważamy i to zresztą zauważyliśmy że najlepiej sumuje się z innymi parami-nie biegają zwywieszonymi językami lub w oddzielnych saunach np.o danej godzinie TYLKO dla mężczyzn a w innej TYLKO DLA KOBIET.W pozostalych w tym czasie myślę że też będzie luz bo PODGLADACZE nie będą nimi zainteresowani bez kobiet. Pozdrawiam

5  Dziękujemy, Stanislaw T
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Zdjęcia piękne wykonane ręką profesjonalnego fotografa
Odbiegające daleko od rzeczywistości która panuje w pałacu
Miałem okazje brać wczoraj udział w nocy Sanowej nie wyglądało to tak kolorowo
Wpuścili tyle ludzi że nie było możliwości praktycznie nawet przejścia nie mówiąc już o tym że nie udało nam się nawet załapać na żaden seans saunowy
W drzwiach stoi pan prezes który wpuszcza do sauny, oczywiscie byliśmy podzieleni na dwie grupy kolorów nie powiem że było to mocno żenujące Kiedy mówią ci że niestety przykro nam ale zabrakło miejsca
Krótko mówiąc zabrakło wszystkiego
Przyjechaliśmy do pałacu przed 20:00 poszliśmy na słynne kiełbaski z ogniska i niestety nawet nie zostało po nich aromatu
No dobra przyjechaliśmy późno
Później poszliśmy do baru było nas tam kilku znajomych, ja akurat Poprosiłem o wodę mineralną z sokiem ananasowym z dodatkiem cytrusów pani na barze mi mówi że niestety przykro jej ale cytrusów zabrakło zostały nimi podobno udekorowane płyty na kolację
Znajomy poprosił o piwo a pani w barze mu na to że przykro jej ale piwa lanego nie ma dopiero muszą dowieźć zaznaczam że była 20:00
Później rozpoczął się koncert
O 22:00 zaczęto podawać słynne prosiaki Niestety nie udało nam się na nie załapać
Strasznie widokiem było to jak ludzie którzy stoją w kolejce która nie miała końca muszą przechodzić ze swoim jedzeniem przez ubikacje i toalety coś było mocno niedopracowane pewnie dobrze byłoby jak mielibyśmy kolację w ubikacji
O godzinie 22:30 rozpoczęły się seanse saunowe na które nie było szans wejść Z powodu ogromnej ilości gości
Tak jak pisałem wyżej pan prezes stał w drzwiach i kierował ruchem
Jeździliśmy do Czeladzi od zawsze Ale od jakiegoś czasu już tam jeździmy jest inne lepsze miejsce saunowe gdzie nie jesteśmy traktowani jak 140 zł tylko jako goście
Panie prezesie warto się zastanowić nad ograniczeniem ilości gości a nie wpuszczanie po korek bo to niczego dobrego nie wnosi
Przed północą opuściliśmy termy rzymskie bo atmosfera naprawdę stawała się bardzo gęsta

Dziękujemy, Zbyszek K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Ceny natomiast z kosmosu piwo 15 zł czy woda z plastiku 6 zł
Miejsce wspaniałe urządzone czysto schludnie. Pokłady słoneczne brawo. Najbardziej korzystna obcja bilet całodniowy.

1  Dziękujemy, Danon89
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Obiekt godny polecenia w 100%. Miła obsługa , zawsze chętna i służąca pomocą . Super atmosfera . Można spokojnie odpocząć i zakosztować relaksu

1  Dziękujemy, joanna d
Zrecenzowano: 21 maja 2019

jeżdżę do term od dłuższego czasu,( ok 2 - 3 lata) średnio raz na tydzień , może dwa. co do obsługi nie mam żadnych niedobrych odczuć. generalnie uprzejmi i pomocni. co do jedzenia nie próbowałem wiec opinii nie wyrażę. dobre miejsce żeby wyskoczyć na 2-3 h relaksu zahaczając o jakiś seans. zdecydowanie w tygodniu i najlepiej godziny między 11:00 a 15:00 (z wyjątkiem poniedziałków). popołudniu sporo ludzi. w weekend niestety za dużo osób i wtedy czuć się można na ja wakacjach all w dużym hotelu. za duży tłok.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Pivecki