Termy

Witam. Wspólnie z żoną mamy zamiar wybrać się na dwu dniowy pobyt w termach. Jest to nasz pierwszy... Przeczytaj więcej

Piotr8197
Seanse saunowe rewelacyjne, miła atmosfera, czysto i schludnie. Polecam wszystkim

Super relax, baterie doładowane na nadchodzący tydzień pracy. Polecam wszystkim. Dziękuję Panu z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
lila321234
Dąbrowa Górnicza, Polska

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Ceny natomiast z kosmosu piwo 15 zł czy woda z plastiku 6 zł
Miejsce wspaniałe urządzone czysto schludnie. Pokłady słoneczne brawo. Najbardziej korzystna obcja bilet całodniowy.

1  Dziękujemy, Danon89
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Obiekt godny polecenia w 100%. Miła obsługa , zawsze chętna i służąca pomocą . Super atmosfera . Można spokojnie odpocząć i zakosztować relaksu

1  Dziękujemy, joanna d
Zrecenzowano: 21 maja 2019

jeżdżę do term od dłuższego czasu,( ok 2 - 3 lata) średnio raz na tydzień , może dwa. co do obsługi nie mam żadnych niedobrych odczuć. generalnie uprzejmi i pomocni. co do jedzenia nie próbowałem wiec opinii nie wyrażę. dobre miejsce żeby wyskoczyć na 2-3 h relaksu zahaczając o jakiś seans. zdecydowanie w tygodniu i najlepiej godziny między 11:00 a 15:00 (z wyjątkiem poniedziałków). popołudniu sporo ludzi. w weekend niestety za dużo osób i wtedy czuć się można na ja wakacjach all w dużym hotelu. za duży tłok.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Pivecki
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Warto pojechać tam na kilka w dniu w ramach pakietu. Otrzymujemy wówczas przestronny pokój, śniadanie, obiad serwowany w strefie basenowej i zabiegi do wyboru (radzę wybrać masaż i kąpiel Kleopatry). W termach panuje przyjemna i luźna atmosfera, wszyscy są dla siebie uprzejmi i życzliwi. Należy jednak liczyć się z tym, iż strefa saunowo- basenowa jest beztekstylna (otrzymuje się ręczniki). Same sauny są rzeczywiście rewelacyjne zarówno ze względu na wygląd jak i popisy saun-mistrzów (seanse odbywają się co ok. godzinę). Na szczególną uwagę zasługuje sauna parowa solna, w której 15 minut pobytu zastępuje 3 dni nad morzem, jak i jacuzzi solne sprawiające wykutego w skale. Polecam też saunę Saturna, znajdującą się na zewnątrz budynku i fajny seans z nacieraniem się solą na zewnątrz o godzinie 21. Po kilku dniowym pobycie w termach człowiek czuje się całkowicie zrelaksowany i jak nowo narodzony. Polecam, nawet osobom, które do tej pory krępowały się takiej formy wypoczynku.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
4  Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Saturna to był obiekt satynowy, do ostatniego weekendu, chętnie odwiedzany, przeze mnie, mojego męża i naszych przyjaciół.Mankamenty i niedociągnięcia to motto tego hotelu. Postępujący bród, zniechęca do kolejnych odwiedzin. Podam przykłady:karaluch we wannie, czerwona maź w lodówce, szkło potłuczone na podłodze apartamentu, klejące plamy na stole i podłodze, nie usunięte śmieci po poprzednich gościach, żółte zacieki na włączniku światła do łazienki, kurz na meblach. To tylko niektóre z uchybień z ostatnich dwóch pobytów. Pozwolę sobie przytoczyć jeszcze usłyszane na własne uszy dwa teksty. Jeden padł z ust właścicielki: jak się nie podoba to niech nie przyjeżdża- skierowane do starszej kobiety, goszczącej w drogim apartamencie.Nie podobało się tej pani zachowanie pijanych, głośnych, wulgarnych koleżanek właścicielki. Drugi przykład: słowa skierowane do klienta w restauracji- nie podam panu zamówionej zupy bo nam się już zepsuła. Reasumując odradzam wizyty, szczególnie w hotelu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, Sightsee498821