Super majówka 2018

Zrecenzowano: 11 maja 2018
zmija-w-podrozy
Warszawa, Polska
Dla adrenaliny

Ponieważ jesteśmy miłośnikami rollecoasterów te atrakcje w Heide parku interesowały nas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 października 2017
181dareks
Wałbrzych, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 970)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim miłośnikom szukających wrażeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden minus ceny przerażają za zdjęcia 35€ a nawet 45€. I niektóre atrakcje są dodatkowo opłacane . Ale wspomnienia wrażeń i atrakcje nie do zapomnienia

Dziękujemy, Alina B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HeideParkResort, Leiter Gästebetreuung, Heide-ParkOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Sehr geehrte Alina B,

herzlichen Dank, dass Sie unser Gast waren in der Saison 2019 und dass Sie sich die Zeit genommen haben uns eine kurze Rückmeldung zu geben.
Schön ist es zu hören, dass es Ihnen bei uns sehr gefallen hat und wir empfehlen ihnen für Ihren nächsten Besuch einen Fotopass online zu erwerben für 30 €. Somit können Sie Ihre Erinnerungen und besondere Momente mit nach Hause nehmen und sparen zudem eine Menge Geld.

Wir hoffen Sie sind bald irgendwann erneut unser Gast und nehmen die weite Anreise auf sich.
Bis dahin wünschen wir Ihnen alles Gute.

Mit freundlichen Grüßen,
Das Team des Heide Park Resorts

Zrecenzowano: 7 września 2018

W Heide Parku goszczę z rodziną cyklicznie. Oprócz standardowych atrakcji obecnych w parkach rozrywki (rollercoastery, etc), znajdują się tu wioski tematyczne, mają miejsca wydarzenia artystyczne (pokazy cyrkowe, teatralne, muzyczne). Teren jest bardzo zadbany, urokliwe miejsca do odpoczynku na ławeczce. Atrakcje od 1 do 101 lat. Bardzo sprawna i sympatyczna obsługa. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zgubiony przeze mnie dowód osobisty i prawo jazdy odesłano na mój adres domowy w ciągu 3 dni od znalezienia! Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Maja_Szc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HeideParkResort, Leiter Gästebetreuung, Heide-ParkOdpowiedź udzielona 13 września 2018

Sehr geehrte(r) MajaW86,

vielen Dank, dass Sie schon seit mehreren Jahren unseren Park besuchen. Wir freuen uns, dass Ihnen die verschiedenen Attraktionen gefallen haben und auch unsere Shows sowie die Zirkusschule gut bei Ihnen und Ihrer Familie ankamen.

Wir würden uns sehr freuen, wenn Sie uns treu bleiben und wir Sie und Ihre Familie bald wieder als Gäste im Park begrüßen dürften.

Ihr Team vom Heide Park Resort

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam.Wszędzie kolejki ale wszystko bardzo sprawnie zorganizowane.Przed wejściami są zegary z przypuszczalnym czasem oczekiwania więc wszystko jest jasne.Czas ten jest zawsze zawyżony.Naprawdę fajna wycieczka i nieźle spędzony dzień

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, ryyba100
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HeideParkResort, Leiter Gästebetreuung, Heide-ParkOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2018

Sehr geehrte(r) ryyba100,

wir freuen uns, dass Sie einen schönen und abenteuerlichen Tag bei uns im Heide Park Resort hatten.

Über Ihr positives Feedback freuen wir uns und geben dieses auch gern an unsere Mitarbeiter weiter.

Wir hoffen, Sie sind auch im nächsten Jahr wieder unser Gast zum großen "Colossos Comeback".

Ihr Team vom Heide Park Resort

Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć rewelacyjna rozrywka z Demonem, Krakenem i Limitem na czele.
W tygodniu ludzi akurat, nie czekaliśmy dłużej niż 20-25 minut na atrakcje, czasem nawet koło 5-10.
Ceny jedzenia/pamiątek dość wysokie ale co tu się dziwić.
Nam wystarczył zdecydowanie jeden dzień, jeśli z dzieciakami to faktycznie można na dwa.

Porada: często są promocje -50%, my skorzystaliśmy z tej z płatków Cellogs’a.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Filip_Err
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HeideParkResort, Leiter Gästebetreuung, Heide-ParkOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Sehr geehrter Filip_Err,

Vielen Dank, dass Sie Gast bei uns im Heide Park Resort waren.

Wir freuen uns sehr über die verschiedenen positiven Aspekte, die Sie in Ihrer Bewertung angesprochen haben, wie Z.B. unsere Fahrgeschäfte oder die kurzen Wartezeiten unter der Woche.

Ihr Tipp, Gutschein oder Coupons zu nutzen um den Eintrittspreis zu senken, ist hilfreich und diesen möchten wir erneut betonen. Es besteht zudem die Alternative durch Online-Tickets zu sparen.

Erneut möchten wir uns für Ihren Besuch bedanken und hoffen Sie irgendwann wieder bei uns begrüßen zu dürfen.

Ihr Heide Park Resort Team

Zrecenzowano: 11 maja 2018

Super zabawa dla całej rodziny. Bilety kupione za pośrednictwem Parkamnia - bezproblemowo bardzo polecam!!! Odwiedziliśmy park 2 maja, kiedy w Niemczech był zwykły tydzień pracy, bez majówki, licząc na krótsze kolejki do kolejek - nie zawiedliśmy się. Max czas oczekiwania na przejażdżkę przeważnie wynosił poniżej 10 min., tylko na jednej wzrastał do ok 15 min. Polecam park w środku tygodnia i poza sezonem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
2  Dziękujemy, zmija-w-podrozy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HeideParkResort, Leiter Gästebetreuung, Heide-ParkOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2018

Sehr geehrte(r) zmija-w-podrozy,

herzlichen Dank für Ihre positive Rückmeldung. Es freut uns sehr, dass sie einen erlebnisreichen und abwechslungsreichen Tag bei uns verbringen konnten. Zudem freuen wir uns über die kurzen Wartezeiten von unter 15 Minuten. An Feiertagen ist mit einem erhöhten Besucheraufkommen zu rechnen. Dafür haben Sie jedoch die Möglichkeit sich im Eingangsbereich einen Express Butler zu erwerben.

Auf Ihren nächsten Besuch freuen wir uns schon jetzt!

Ihr Heide Park Resort Team