Super

Doskonale miejsce na przystanek. Zwłaszcza w drodze powrotnej z nart W czwartek było wręcz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 lutego 2018
Andrzej T
Warszawa
Polecam

Super atrakcje, dla małych, średnich i tych dużych. Za przystepną cenę można się wyszaleć na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 listopada 2016
Aneta G
Słupsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 749)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

ilość i różnorodność zjeżdzalni i atrakcji zachwycająca, nie chce się opuszczać tego miejsca, Polecam zwłaszcza tęczową zjeżdzalnie na zewnątrz a także letnie koncerty w basenie

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Fantastyczny ogromny obszar podzielony na 4 strefy tematyczne wraz z hotelem znajdującym się na terenie obiektu wieloma restauracjami. Pierwsza strefa to raj dla dzieci i nie tylko mianowicie zjeżdżalnie jest ich całe mnóstwo. Uwaga!! W weekend i ferie OGROMNE KOLEJKI. Kolejna strefa to termy dostępne dla dzieci jak i dorosłych- strasznie głośno zero relaksu. Kolejna strefa jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia jest to strefa tekstylna wymagane stroje kąpielowe , jak dla mnie jedynym wartym punktem uwagi tej strefy to 3 jacuzzi położone na zewnątrz. Bardzo mały basen również tłoczno. Największa i najlepsza strefa to strefa saun. Znajduje się ich tutaj aż 27!!!! ( największa na świecie strefa saun) Jest to strefa wolna od tekstyliów bardzo rozległa z kilkoma basenami ogromna laguna z jacuzzi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz barami tarasem do opalania. Ogromny wybór masaży polecam hamann :). Dość dobra restauracja. Dość drogo koszt jednodniowego wstępu do wszystkich stref to 48 Euro w dni powszednie oraz 52 euro w weekendy. koszt piwa w barze to 4,20 a drinki od 7,50 wzwyż. Nocleg od około 150 Euro wzwyż. Aczkolwiek zdecydowanie warto tu przyjechać na parę dni wypoczynek gwarantowany. Polecam skorzystać również ze strefy royal day spa gdzie mamy do dyspozycji różnego rodzaju leżaki łóżka pokoje które za dodatkową opłatą są nam zarezerwowane na cały czas pobytu. Ceny od 15 euro za pojedynczy leżak kończąc na 200 euro za domek przy wodzie z kominkiem oraz własnym tarasem.

Dziękujemy, Zi0lek88
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pobyt w Termach w Erding zapiszę do jednego z lepszych.
Ilość atrakcji jest bardzo duża. Zjeżdżalnie, baseny małe i duże. Dla dziecka duża frajda.Super sztuczna fala. Atrakcje wodne pod dachem i na wolnym powietrzu.
Dla dorosłych świetna strefa saun. Jeden z lepszych obiektów w Europie,

Dziękujemy, jerzy z
Zrecenzowano: 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Witam
Po zobaczeniu reklam uznaliśmy że to świetne miejsce na weekendowy wypad. Przyjechaliśmy koło 11.30 i tu szok nr 1. Ludzi w kolejce więcej niż na festynie więc trochę do kasy trzeba bylo zaczekać. Po dotarciu na basen szok nr 2.. w basenie to sobie można bylo co najwyżej postać i pogadać... normalnie tłumy. Do każdej zjeżdżalni kolejka na dobre 15 min. Atrakcje na internecie super....rzeczywistość całkiem inna. Ogólnie wszystko tak jakby zaniedbane i stare. Jedzenie kiepskie,wszystko typu fast food,obsługa średnia. Pierwszy raz po jakiejś godz miałam ochotę wyjść. Zostaliśmy tylko ze względu na dziecko ,któremu sie w miarę podobało. Kupiliśmy pakiet na 4 godz na thermy i basen. Szkoda pieniędzy. Całe szczęście ze mieszkamy niedaleko . W naszym mieście basen jest o wiele wiele lepszy. Nie wiem czym ludzie się tam zachwycają. Jezeli to ma byc relaks z rodziną to ja dziękuję. Największe targowisko przy tych thermach to pikuś.

Plusy
Dziecko zadowolone
Jedna zjeżdżalnia fajna

Minusy
Tłok non stop ,wszędzie
Cena
Jedzenie
Wizualnie wszystko stare i zużyte co mnie samego zdziwiło
Bardzo małe to wszystko

Ogolnie odradzamy....

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 47jarekj
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Doskonale miejsce na przystanek.
Zwłaszcza w drodze powrotnej z nart
W czwartek było wręcz przestronnie i bez tłumów ( numery szafek kończą sie na 8499 - wiec można wyobrazić sobie taka ilość osob )
Dobra organizacja i czysto
Ponieważ jest zima to najciekawsze ( poza zjeżdżalniami ) są basen z fala oraz zewnętrzne baseny termalne
Ratownik stojący w kurtce zimowej i pod parasolem to nietypowy widok
Milom zaskoczeniem były nadspodziewanie dobre burgery w restauracji obok hoteli

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Andrzej T