NH Ingolstadt(Ingolstadt)(Świetna cena!)
85 USD
83 USD
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (104 USD).

139 USD
Priceline
116 USD
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (136 USD).

Altstadthotel(Ingolstadt)
Hotel im GVZ(Ingolstadt)
99 USD
  • Obsługa pokojowa
Uwaga, okazja! 21% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 21% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (125 USD).

89 USD
  • Śniadanie w cenie
82 USD
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (103 USD).

Gaestehaus zur Linde(Ingolstadt)(Świetna cena!)
75 USD
Auwald Hotel(Ingolstadt)
97 USD
  • Obsługa pokojowa
  • Bar/Salon
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Mając na uwadze iż byliśmy przejazdem w Ingolstadt mile nas zaskoczyła bardzo dobra kuchnia. Pokoje przyjemne , obsługa miła logistycznie też ok . Szkoda tylko że brak pokoi rodzinnych i jadąc z dziećmi musieliśmy skorzystać z dwóch pokoi Polecam

Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Leszek S
Zrecenzowano 3 września 2016

Hotel na peryferiach Ingolstadt. Bardzo miła profesjonalna obsługa. Mimo późnej pory przyjazdu bardzo szybkie zameldowanie. Duży parking przed hotelem. Czynna do późna restauracja. Pokoje duże czyste, bardzo praktycznie urządzone. Śniadanie rewelacyjne, duży wybór świeżych produktów włącznie ze świeżo wyciskanymi sokami, Prosecco i świeżymi ciastami. do tego bardzo miła obsługa. Idealny Hotel na przerwę w podróży lub na wypoczynek, polecam, Byłam w tym hotelu drugi raz i myślę że nie ostatni...

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, ENNA20
Zrecenzowano 24 kwietnia 2016

Zameldowanie i check out sprawny, bardzo szybki. pokoje ok, brakowało wody. WiFi działało bardzo dobrze, trochę na uboczu od centrum, bardzo spokojna dzielnica I to co najlepsze to śniadanie, nic tylko jeść do oporu.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 17 września 2015

Hotel dobry przy przejeździe tranzytem przez Bawarię. Duży bezpłatny parking. Ciche i przyjemne pokoje. Dobra restauracja z przyjazna obsługą. Na pewno warto skorzystać z noclegu korzystając z promocji lub z wcześniejszej rezerwacji.

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Stanisław Z
Zrecenzowano 9 listopada 2013

Bardzo fajny hotel spełniający standardy sieci Mercure. Duże pokoje, jak zawsze łazienka z wanną co po trudach długiej podróży pozwala na relaks. Spory otwarty darmowy parking hotelowy bez trudu pozwala znaleźć miejsce na pozostawienie pojazdu. Polecam

• Data pobytu: listopad 2013, podróż służbowa
Dziękujemy, Zielonogorzanin