Tarnowskie Góry

“Najgorsza Pizza ”
Pizzeria U Wronów — recenzja

Pizzeria U Wronów
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsza pizza w życiu jaką jadłem. Grube ciasto, brzegi spalone a dodatki tragedia(salami masakra!!!)Nigdy tu nie wrócę.

Dziękujemy, dawfir

Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

W jedzeniu znaleźliśmy kamień. Po zwróceniu uwagi i tak zawsze niemiłej kelnerce zostaliśmy zaatakowani, że to sami sobie ten kamień przynieśliśmy i wrzuciliśmy do jedzenia, że oni nie wiedzą skąd to się wzięło i że nawet jeśli był, to ich to nie interesuje.
Kelnerka podczas całej sytuacji była tak nieprzyjemna, wredna i bezczelna, że poprosiliśmy o kontakt z właścicielem, na co kpiąco odpowiedziała, że nie.
Byliśmy stałymi bywalcami, a teraz straciliśmy całkowicie wiarę w jakość tamtejszych produktów i dokładność przy ich obróbce. Bo skoro samej obsługi to nie interesuje no to jak...

Termin wizyty: październik 2018
5  Dziękujemy, zosiamallkowska
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ròżne rodzaje ciasta bogata
gama ròżnorodnych pizzy
Wspaniała wodzionka klimatyczne stare wnętrze super obsługa i wspaniały zapach

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, anddyl1963
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przeczytałem, że jest to najlepsza pizza w mieście !? Skoro tak jest dobrze ze nie jadłem innych. Ciasto które jest podstawą dobrej pizzy tu jest dramatycznie słabe. Po pierwsze grube do tego puszyste, nie ma nic wspólnego z włoską pizza. Dla mnie w pizzy nie do przyjęcia. Dodatki co kto lubi, tu jest mnóstwo możliwości i gdyby nie ciasto byłaby duża szansa na dobrą pizzę. Zamówiliśmy dużą i faktycznie jest duża a przy tym bardzo droga. Zdecydowanie bilans cena/jakość na duże nie.
Ja nie wrócę i z cała pewnością nie polecę tego miejsca .

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, gierek500
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza była tak słaba że nawet dzieciaki nie zjadły swojej porcji co do tej pory się nie zdarzało. Co tu dużo pisać po prostu nam nie smakowało może źle trafiliśmy ale raczej nigdy nie wrócimy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Łukasz O

Pizzeria U Wronów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria U Wronów? Podziel się wrażeniami!