“Dla niewymagających, smaczne jedzonko.”
Taco Mexicano — recenzja

Taco Mexicano

Bardzo dobre burrito, w swoim stylu. Stali bywalcy wiedzą o czym mówię, zawsze pełno ludzi co świadczy o dobrych składnikach i dobrym jedzeniu.

Dziękujemy, mateuszb888

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Po przeczytaniu opinii internautów postanowiłam zakosztować kuchni meksykańskiej. Przejechałam 36 km i szok, porażka i w ogóle dno. Tanio i dużo. Jeżeli to komuś wystarcza, to zapraszam. Nie chodzi mi o jakieś kulinarne bon ton. Wyobraźcie sobie mielone mięso z kilkoma fasolkami zawinięte w placek pszenny - to burrito. To samo mięso z tymi samymi fasolkami zawinięte w placek kukurydziany - to tacos. To samo mięso i fasolki tym razem z ryżem - to kolejne danie itd. Mięso zawinięte jest w rozmymłany placek, który powinien być chrupiącą tortillą. Wszystko zapieczone pod tłustym, słabej jakości serem?! Połowa talerza to kapusta, z lewej pekińska, z prawej biała. W daniach sporo chemii, to się czuje. Zwieńczeniem są samochody parkujące metr od stolików. Parking jest 10 m dalej, więc nie ma potrzeby wjeżdżania na dziedziniec restauracji. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania zarówno kuchnì meksykańskiej jak i europejskiej. Miła obsługa, blisko centrum, spokojne miejsce na dobry obiad. Porcje w sam raz. Bardzo dobra lemoniada z arbuza.

Dziękujemy, dawdr
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo fajny klimat, miła obsługa. Do Taco chodzimy często i zawsze jesteśmy zadowoleni. Beza jest idealna, polecam każdemu!

Dziękujemy, zuuziix
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Kilka dań i każde średnie. Widać, że kuchnia się stara, ale pracuje na kiepskich jakościowo składnikach, sosy z torebki (smakują jak gotowce do pizzy), ser do Nachos czy Quesadilla to porażka beee Enchilada to zwykłe kukurydziane buritto (niepodsmażone), placki Taco miękkie, przylepione do talerza. Brak napoi bezalkoholowych czy koktajli typowo meksykańskich. Jedynie surówki były ok.

Dziękujemy, Kasia Ł

Taco Mexicano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie
Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Taco Mexicano? Podziel się wrażeniami!