“Czubek góry lodowej”
Brick Krakowska 18 — recenzja

Brick Krakowska 18
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 62
24 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Czubek góry lodowej”
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Odwiedziłam to miejsce ze względu na polecenia znajomych. Niestety, zawiodłam się, zamawiając 2 desery - puchar lodowy oraz szarlotkę na ciepło z gałką lodów czekałam na zamowienie 25 minut.. co już wprawiło mnie w irytację. Szarlotka miała być na CIEPŁO, a była WRZĄCA, co oczywiście sprawiło, iż lody zamieniły się w breję. Ceny nie są w ogóle adekwatne do serwowanego jedzenia. Nie wrócę i nie zostawię tam kolejnej sumy pieniędzy.

• Data wizyty: styczniu 2017

3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“alternatywa”
Zrecenzowano: 28 marca 2017

Dobra lokalizacja, ładny wystrój, dużo miejsca.
Herbaty smakowe - pięknie podana ale tak przesłodzone że ciężko wypić. Drinki czy lemoniada - również pięknie przyozdobione owocami robi wrażenie.
Nasze dania były spore - nie dałam rady zjeść w całości.
Za spory minus uważam "kelnerowanie" - zabierają szklanki z piciem jak jeszcze zostają 2 łyki. Sprzątając ze stołu zbierają wszystko - nie pytając czy ktoś skończył czy może jeszcze będzie jadł, czy pił. Powinno się najpierw zapytać potem dotykać talerza - odniosłam wrażenie że człowieka poganiają żeby już poszedł.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, 790dagmaraz
Liczba recenzji: 1
“Przerost formy nad treścią”
Zrecenzowano: 21 marca 2017

Restauracja położona w dogodnym , miejscu , klimatyczna z ładnym wystrojem.Jedzenie bardzo przeciętne i nieadekwatne do wygórowanych cen. Niedzielny obiad w którym kaczka była sucha i przypieczona a czerwona kapusta przegotowana , bez koloru , smaku i żadnych przypraw.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Anna G
Katowice, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Brick nie zawiódł moich oczekiwań.”
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Brick nie zawiódł moich oczekiwań. Jedzenie smaczne obsługa miła no i miejsce tez całkiem przyjemne. Podział na 3 poziomy sprawia ze każdy znajdzie dobre miejsce dla siebie

• Data wizyty: październiku 2016
147 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 106
“solidna restauracja”
Zrecenzowano: 5 marca 2017

Niedzielny obiad pada na restauracje BRICK . Położona w centrum Tarnowskich Gór, parking znajdujemy bez problemu. Wystrój przyjemny dla oka chociaż nie zbyt wygodnie się siedzi przy jedzeniu. Rosół jemy w domu tak że zamawiamy tylko dania główne. Próbujemy Filecik cielęce , rolada śląska nie fortunnie podana z ziemniakami opiekanymi , oraz pierś z kurczaka ze szpinakiem na sałatach. Porcje duże , smaczne dobrze zrobione ale nie wybitne. Solidne smaczne jedzenie. Całości dopełnia miła obsługa.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, mbm07

Brick Krakowska 18 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Brick Krakowska 18? Podziel się wrażeniami!