“Jedna z najlepszych w Tarnowskich Górach”
Brick Krakowska 18 — recenzja

Brick Krakowska 18
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Tarnowskie Góry, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 60
26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Jedna z najlepszych w Tarnowskich Górach”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Odkąd powstała, ciągle na bardzo dobrym poziomie. Moim zdaniem TOP 3 w Tarnowskich Górach. Wystrój, obsługa, jedzenie - wszystko super.

• Data wizyty: sierpniu 2016

• Dowolne
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 2
“Niezawodni, najlepsi w TG”
Zrecenzowano: 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Nigdy jeszcze Brick nie zawiódł moich oczekiwań. Byliśmy z rodziną i przyjaciółmi kilkakrotnie. Moje ulubione śniadanie to tosty z tuńczykiem i jajecznica na swojskich jajkach. Lemoniady i sernik śnią się po nocach. Szkoda że daleko bywalibyśmy częściej.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Efrem B
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“:)”
Zrecenzowano: 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam tylko szarlotkę i gorącą czekoladę, wszystko zostało ładnie podane i było bardzo smaczne. Obsługa jest bardzo miła i kulturalna. Wystrój też niczego sobie, lokal dzieli się na część barową, która znajduje się na parterze i restaurację na piętrze. Karta oferuje wiele różnych potraw, aczkolwiek ceny niektórych dań są według mnie znaczną przesadą.

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, maddy m
Tarnowskie Góry, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 15
“Kuchnia najlepsza w mieście”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

Dla Na tą chwilę dla mnie to najlepsza restauracja w mieście, świetna profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie: np grzanki ze szpinakiem i mozarellą,, burgery,steki, a przede wszystkim szarlotka . Można przyjść z rodziną; restauracja ta nadaje się również na spotkania biznesowe

• Data wizyty: grudniu 2016
62 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Smacznie i ładnie”
Zrecenzowano: 15 grudnia 2016

Wstąpiliśmy na kolację po koncercie w Rybnej. Przypadkiem. Ale nie żałujemy. Miła obsługa. I bardzo, bardzo ładne piętro restauracji.
Karta tradycyjna, bardzo mięsna, mocno śląska. Rolady z modrą kapustą okazały się świetne. Bezmięsnie - wybór mały, ale satysfakcjonujący. Grillowane warzywa z fetą były smaczne, polane dobrym balsamico.

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Wiosna73

Brick Krakowska 18 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Brick Krakowska 18? Podziel się wrażeniami!