Tarnowskie Góry

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019
Krystianpo
Radzionków, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Na pewno warto wybrać się w tygodniu, by uniknąć tłumów. W obiekcie byłam dwa razy, w tym roku i dobrych parę lat temu. Widać że basen jest zadbany, odnowione zostały łazienki i przebieralnie. Wszędzie było czysto podczas naszej wizyty. Fajną opcją jest basen zewnętrzny przy którym są też leżaki do opalania. Jeśli ktoś lubi solanke oraz jacuzzi to Tarnowskie Góry są idealnym miejscem. W porównaniu do innych parków wodnych uważam że cena biletu nie odbiega od pozostałych. Polecam, bo również kiedyś tu wrócę :)

Dziękujemy, Boszczescie
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Park wodny poza obszarem basenu pływackiego jest niewielki. Z atrakcji na pewno warto wspomnieć rurę zjazdową z pontonami, trzeba jednak liczyć się ze staniem w dwóch kolejkach, po ponton i do zjazdu. Wrażeń dostarczy zapewne również basen ze sztuczną falą uruchamianą w interwałach czasowych. Niestety do miejsc takich jak basen z solanką czy jacuzzi trudno się dostać. Tak więc pozostałe nie zajęłyby nam więcej czasu niż godzina. Niestety park należy do jednego z tych miejsc, w których do płatnego czasu należy również pobyt w szatni i suszenie włosów, dlatego na ogół wejście na godzinę kończy się dopłatą. W strefie basenów jest bardzo ciepło, natomiast w szatni chyba klimatyzacja zbyt schładza powietrze bo jest dosyć zimno, osoby ze skłonnościami do przeziębień mogą mieć problem. Dla małych dzieci przygotowany jest jeden brodzik z poziomem wody poniżej 1,2m.
Szatnia dla obu płci jest moim zdaniem niezłym rozwiązaniem, zwłaszcza dla ojców z córkami lub matek z synami.

Dziękujemy, AdalbertusMilvus
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Kompleks jest mniejszy , niż sie nam wydawało jednak pełen atrakcji. Spędziliśmy tu 3 godziny i dla nas to było w zupełności wystarczające. Basen z falami przypadł do gustu naszemu 5latkowi. Zjeżdżalnie,maly basen rzeka i mały basen na zewnątrz to napewno plusy tego miejsca. Ogólnie dzień udany

Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Duży parking, Panie na recepcji całkiem sympatyczne. "Zegarek", który mierzy czas ciągle spada z ręki i źle się zapina. Szatnie bez numerków i trzeba szukać wolnych półek. Dla wszystkich jest jedna szatnia. Przymierzalnie zamykane są na dole. Atrakcje to 3 zjeżdżalnie, basen z falą, wir z wyjściem na zewnątrz, basen dla niepływających, 2 jacuzzi i woda z solą, którą polecam. Plus również za fale. Minusem jest zbyt mała ilość pontonów na zieloną zjeżdżalnie - duże kolejki i ludzie wyrywający ponton zaraz po zjeździe. Cena z 1 bilet normalny i ulgowy na 2 godziny to 53 złote. Lepiej zmieścić się w wyznaczonym czasie, bo później trzeba dopłacić.

1  Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Na pewno warto przyjechać i zażyć relaksu w basenach ,solance lub sztucznej fali ale niestety nie jest to tania przyjemność

Dziękujemy, Krystianpo