“sztrzał w dziesiątkę...”
4 Pory Roku — recenzja

4 Pory Roku
Opis: Restauracja 4 Pory Roku jest rodzinną restauracją opartą na kuchni sezonowej. Menu zmienia się co pora roku, karta jest krótka, oparta na świeżych, aktualnie dostępnych na rynku produktach. W ofercie znajdują się regionalne piwa oraz naturalne soki tłoczone. Dla najmłodszych Gości propozycją jest specjalne MENU DZIECIĘCE. Wypełnieniem oferty jest PIZZA serwowana na bazie receptury DREWNIANEGO BOCIANA z Chorzowa.
Zrecenzowano 1 września 2019

Lokal wybrany na podstawie rankingu Tripadvisor... lokalizacja z dala od ścisłego centrum Tarnowskich Gór... z duża ilością miejsc parkingowych w pobliżu... trafienie tam jednak bez nawigacji wydaje mi się jednak niemożliwe... ale może się mylę.
Tak czy siak lokal znajduje się w zabytkowym parterowym domu. wnętrze od wejścia urzaka swoim klimatem... bezpretensjonalna prostota cechująca się duża dbałością o detale...
Co zaś się tyczy jedzenia to... cut miut malyna...
Już samo czekadełko pychota... a potem było jeszcze lepiej... generalnie smacznie... niebanalnie i stosunkowo niedrogo...
Do tego sprawna obsługa niezwykle sympatycznych młodych Pań, kontaktowych ale nie nachalnych...

Dziękujemy, rergieg

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze. Jedzenie dobre oprócz burgera z przesolonym mięsem i to solidnie. Obsługa mila. Ceny lekko wygórowane jak na ilość jedzenia na talerzu. Aby się najeść najlepiej zacząć od przystawki i skończyć na deserze.

Dziękujemy, L3043EKkarolinas
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się całą rodziną z zamiarem przetestowania jak największej ilość dań. Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu policzki wołowe oraz zupa fancuska, ale pozostałe cztery dania również były bardzo smaczne. A wszystko przepięknie podane. Nawet moje dziecko ciągle kręcące nosem na nowe smaki i potrawy zajadalo z apetytem aż miło było popatrzeć. Klimat i wystrój restauracji bardzo przyjemny a obsługa żywo zainteresowana klientem i na wysokim poziomie. Na pewno jescze nie raz odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, Żaneta F
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Oryginalne wnętrze , smaczne i różnorodne potrawy i miła atmosfera oraz obsługa na wysokim poziomie.Polecam

Dziękujemy, MalgosiaMas
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry krem ziemniaczany , bardzo miła i profesjonalna obsługa , jedyny minus to sałatka z krewetkami była smaczna ale spodziewałem się czegoś więcej

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 768oskarp

4 Pory Roku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w 4 Pory Roku? Podziel się wrażeniami!