“chamstwo”
Restauracja Sherlock — recenzja

Restauracja Sherlock
Zamów online
Opis: Dla poszukiwaczy dobrego smaku i wyjątkowego stylu Przenieś się do miejsca, gdzie czas popłynie odrobinę wolniej. Daj zaskoczyć się smakiem. Zrelaksuj się na kanapie z książką i dobrym alkoholem lub spędź trochę czasu z przyjaciółmi przy dużym stole. Nasze ciepłe wnętrza i niepowtarzalny klimat pozwolą przenieść się w inne miejsce. Przez cały ten czas, który spędzisz w naszej restauracji, otaczać Cię będą ludzie z pasją.
Zrecenzowano 8 września 2019

Nie życzę sobie żeby a wejściu jakiś burak selekcjonował mnie czy mogę wejść do restauracji czy nie.
Jeżeli komuś brak kultury to proszę przyjąć do wiadomości że:
należy użyć słowa "przepraszam ale mamy komplet zapraszamy w innym terminie"
a nie burak jakiś zastawia mi wejście uśmiechając się głupio i pyta czy mam rezerwację i jeszcze potem pytanie czy będę jadł. To są miejsca czy ich nie ma? Czy jak będę chciał szklankę wody to mnie nie wpuszczą a jeżeli 2 dania z piwem to wpuszczają? Uważam że zostałem obrażony przez obsługę tak jak jeszcze w żadnym lokalu.
Jak nie wiecie jak to zrobić z kulturą to zajrzyjcie sobie do Pragi albo Taco. Tam też było pełno ale z uśmiechem.
J.P.
Ps. Wojtek wie kto jestem

1  Dziękujemy, potrawajan

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w Sherlocku byłam rok temu, tez w czerwcu. Jadłam żeberka z których tłuszcz ciekł masakrycznie. Cóż, akurat taki kawałek miesa dostałam Ok, powiedzmy że jestem w stanie zrozumieć. Nie zrozumiałem natomiast było, kiedy koleżanka dostała zupę która również byla tłusta i oleista. Kelnerka wtedy powiedziała "że tak ją podają". Zupa z warzyw sezonowych pływających w tłuszczu. No ok. Ale... dostała inną a przy płatności sie dowiedziała iż nie MUSI za tą pierwszą płacić. To na plus.

Wróciłam po roku, tez w czerwcu i ja
rozumiem, że Sherlock jest na Rynku w Tarnowskich Górach i że czynsz drogi, ale na przestrzeni roku ceny poszły chyba o 30% w górę. Hamburger za 29zl to lekka przesada. Frytki płatne extra, gdzie np Bytomiu albo w Katowicach są już w zestawie z hamburgerem. A i tak taki zestaw jest dużo tańszy. Gdyby jeszcze smak powalił na kalona, ale niestety, zwykły hamburger w którym jedynie co zapamiętałam to cena.
No i czara goryczy, albo raczej dzbanek. Dzbanek wody litrowej za... 15zl!!! Piętnaście złotych gdzie knajpkę obok do dań podają za darmo, w kolejnej - woda stoi non stop i każdy z drogi moze przyjść i sie napić. W mojej opinii, nie warto.

1  Dziękujemy, 288mao
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Bylismy w tej restauracji przypadkiem, przejazdem w drodze na lotnisko . Obsluga bardzo sympatyczna, kontaktowa i mila. Jedzenie pyszne. Salatka ekstra, zurek niebo w gębie. Swojski, nie tlusty, ale na bogato. Zamowilismy tez deske wedlin do pojedzenia przy piwku. Bardzo smaczne. Jedno z fajnieszych miejsc w jakich bylismy zupelnie przypadkowo.

1  Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Sherlock to jedna z ciekawszych restauracji w Tarnowskich Górach, jestem jej stałym bywalcem od samego początku jej istnienia. Wystrój bardzo mi odpowiada i zawsze przyjemnie spędzam tam czas ze znajomymi. Jeśli chodzi o potrawy: generalnie większość potraw jest smaczna (oczywiście poza wyjątkami jak na przykład skrzydełka, które dla mnie są totalnie bez smaku), ale największym problemem jeśli chodzi o potrawy jest niestabilność smaku serwowanych dań. Przykładem są burgery. Podczas dwóch wizyt które dzieli zaledwie kilka dni można otrzymać dwa totalnie inne burgery, czasami są mega smaczne i ciężko mi sobie wyobrazić lepsze, a czasami jestem mocno zawiedziony. Kolejną sprawą są ceny które od początku istnienia restauracji idą stopniowo w górę. Każda kolejna podwyżka cen (a kilka ich było) coraz bardziej odpycha mnie od tej restauracji. Moim zdaniem ceny osiągnęły już swoje maksimum i między innymi przez to coraz częściej wybieramy inne miejsca w tg. Obsługa to kwestia dnia, czasami wszystko idzie sprawnie i szybko, a czasami czekamy 15min na kartę i kolejne 15 na napoje, ale bywa tam niezły młyn więc staram się rozumieć kelnerów. Podsumowując: jeszcze kilka podwyżek cen temu śmiało dałbym 5 gwiazdek, ale teraz 3 to wszystko. Moim zdaniem troszkę zły kierunek.

Dziękujemy, 938karltg
Zrecenzowano 23 marca 2019

Nasz stały punkt podczas wycieczek do Tarnowskich Gór. Restauracja zlokalizowana na samym rynku, czyli w najlepszym możliwym punkcie miasta. Wystrój w stylu angielskiego pubu, ze ścian obserwuje nas Sherlock Holmes. Latem można wyjść na zewnątrz, do ogródka. Lokal specjalizuje się w burgerach, ale nawet jeśli (jak my) nie przepadacie za takim daniem, można zawsze dostać coś dobrego (na przykład super żeberka). Obsługa sympatyczna, jedzenie smaczne. Tylko toaleta tragiczna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jacek_Kuczowic

Restauracja Sherlock — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sherlock? Podziel się wrażeniami!