“Przypadkowe odkrycie :)”

Pierogarnia u Kopackiego Bistro Bon-Żur

Całkiem przypadkiem tu trafiliśmy. Zjedliśmy przepyszną śląską roladę i pieczeń . Do domku zabraliśmy pierogi z mięsem i zakwas na żur.
Czego można oczekiwać ? Napewno tradycyjnych polskich dań w prostocie ich podania. Przepyszne i świeże potrawy.
Napewno jakość niesie Pani Maria Ożog finalistka Master Chef.
Ceny:
rolada z kluskami i kapustką 30 zł
Pieczeń wieprzowa z ziemniaczkami i kapustką- 26 zł
Pierogi z mięsem - 10 dużych sztuk 13 zł
Rosołek - 6 zł

Dziękujemy, 837justynam

Czekaliśmy na wolny stolik aż do skutku. Warto było. Pyszny domowy obiad! Ceny nie są wysokie, porcje bardzo duże. Na pewno nie wyjdziesz głodny. Miejsce idealne na szybki, tradycyjny obiad. Wrócę jeszcze ma pierogi! :)

Dziękujemy, E4040FHannm
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie udało się nam niczego spróbować ponieważ o 15:20 jedyne co było dostępne to naleśniki... trochę dziwne jak na porę obiadową. Szkoda bo jechaliśmy specjalnie aby zjeść obiad... niepoważne podejście do klienta...

Dziękujemy, srtusbb
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Przepyszne pierożki jak u babci, nigdzie takich dobrych nie zjecie ;) Polecam zamówić szpinakowe i mięsne.

Dziękujemy, Lady_Smakosz
Zrecenzowano 15 stycznia 2019

Generalnie żur ok. Ciapkapusta trąciła nieco jakimś polepszeniem smakowych stworzonym ze związków chemicznych. Takie odniosłem wrażenie. Żeberka nieco za twarde, ale idzie wszystko w dobrym kierunku. Miejsce jest raczej barem + niż restauracją. Ma zalety baru, nie ma wad restauracji. Jest tanio, szybko i w miarę solidnie. Ciapkapustę mogę wybaczyć, bo jeszcze nie trafiłem takiej, jak powinna być: prosta. Można zaryzykować spotkanie ze śląską kuchnią w tym lokalu. Bardzo miły, szybki i uprzejmy stuff.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kathare8

Pierogarnia u Kopackiego Bistro Bon-Żur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia u Kopackiego Bistro Bon-Żur? Podziel się wrażeniami!