“rano wieczór i w południe”
Celona Cafe- Bar — recenzja

Celona Cafe- Bar

Na każdą porę dnia i okazję, pyszne desery i napoje. Kawoszem nie jestem, ale mają sporą ilość różnych herbat.

Dziękujemy, szczypiorizka

Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj z polecenia. Bardzo sympatyczne miejsce. Świetna kawa i pyszne ciasto. Profesjonalna obsługa. Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, alinac875
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Godna polecenia kawiarnia. Ciepły wystrój , miła obsługa i w dodatku szybka. Czysto. Ceny przystępne. Serwowane desery, napoje na bardzo wysokim poziomie estetycznym. Będąc w Tarnowskich Górach koniecznie na deser do owej kawiarni.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 875alexanderz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne sałatki, bardzo miła obsługa. Lokalizacja ogródka na rynku zachęca do częstych wizyt. Polecam frape oraz piwo w trzech smakach w opcji do degustacji. Dobre miejsce zarówno na randkę jak i wyjście z dziećmi na lody.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie potrafi pokazać gdzie jest toaleta, a po błędnym wskazaniu śmieje się z klienta. Nie polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ignacy B

Celona Cafe- Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnowskie Góry, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celona Cafe- Bar? Podziel się wrażeniami!