Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Już na wejściu ogarnia Cię smród - być może zdrowotny ale my tego po pobycie w restauracji nie odczuliśmy. Sala konsumpcyjna jak z Rojst-a łącznie z obsługą - portier z recepcji też sprząta a nawet rozpala w kominku lekko uchylając drzwi tarasu żeby był CUG :(((
Potem lepiej nic nie zamawiaj bo nie wiadomo kiedy, jak i czym się to skończy / 4 osoby strute (w tym jedna 3-latka) i mocno odchorowaliśmy tę "przyjemność" !
PROSZĘ OMIJAĆ CHOĆBY NA GŁODZIE !

Wskazówka dotycząca pokoi: Nigdy więcej !
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Korzystam z tego miejsca kolejny raz jako z miejsca, gdzie można dobrze zjeść obiad w czasie długiej podróży. Nie korzystałem nigdy z tego miejsca jako hotelu. Wnętrze restauracji jest przyjemne (obrazy na ścianach i akwarium). Wielką zaletą jest widok na zalew i góry. Dzieciom podoba się plac zabaw. Jedzenie jest z solidnej czeskiej kuchni (smacznie!). Doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku po kilkugodzinnej jeździe i przed kilkugodzinną jazdą.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AlizBali
Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się z rodziną w czasie drogi do Włoch. Nocowalismy w jednym z bungalowów. Pokoje bardzo czyste, ciepłe i nowocześnie urządzone. Łazienka czysta z suszarką i recznikami. Posiłek mieliśmy własny. Basen termalny z dużą ilością siarki. Okolica ładna i obsługa bardzo miła i pomocna. Gorąco polecam wszystkim rodzinom z dziećmi jako przerwa w podróży.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Marek D
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel w fajnym miejscu.Odwiedzilśmy go podczas powrotu z Włoch.Niestety w domkach są robaki i mrówki.Recepcja jest głucha na uwagi gości i twierdzi że to naturalne!!!Nie polecam my z dziećmi na pewno tam już się nie zatrzymamy.

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, 483arturn
Zrecenzowano: 2 lutego 2016

Recenzowany obiekt kilkakrotnie gościł mnie, moją rodzinę i przyjaciół wyjeżdżających na urlopy nad ciepłe morza.Tym razem zatrzymaliśmy się w przyhotelowym domku jako bazie wypadowej do Wiednia .Położenie doskonałe nad brzegiem rozlewiska rzeki Dyje .Przed budynkiem plac zabaw dla dzieci dalej przejście nad wodę i do kramów z różnościami .W pobliżu ośrodek kempingowy a po drugiej stronie rozlewiska miasteczko Mikulov z górującym nad nim zamczyskiem .

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Honoriusz T