Zrecenzowano: 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne apartamenty, czyściutko, ciepło,bardzo wygodne łóżka, przepyszne jedzenie, baseny termalne bardzo przyjemne.W apartamencie wszystko co jest potrzebne w kuchni.
Wygodne krzesła na balkonie.W łazience podgrzewaną podłoga i kaloryfer, jest gdzie suszyć kostiumy.Szampon, mydło, suszarka.
W części dziennej płaski telewizor, stolik, wygodna kanapa.W kuchni stół i cztery krzesła.Naprawdę polecam!
Program animacyjny, wycieczki, zajęcia dla dzieci itd.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 764beatab
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Apartamenty Regina to znakomite miejsce dla tych którzy nie lubią małych pokoi hotelowych. Rozsądny rozkład, oddzielna sypialnia, aneks kuchenny z lodówką, i małą płytą elektryczną, garnkami etc, pozwalają na przygotowanie szybkiego posiłku, ale i tak zdecydowanie polecam wyżywienie z oferty. Znakomite, różnorodne i pełne lokalnych świeżych produktów. Cały nabiał jak domowy! Dodatki do jogurtów i twarogu z naturalnych produktów: powidła śliwkowe, smażone jabłka etc. Polecam! Ale wracając do apartamentów. Główny mankament - beznadziejna wentylacja w łazienkach co wspomaga pojawianie się grzyba, głównie w fugach z którym obsługa sobie nie radzi. Sprzątanie po łebkach , za to wymiana ręczników codziennie - od 8:30- co kto lubi.... :-/
Generalnie: basen ze zjeżdżalniami, atrakcjami, animacjami i zaangażowaną grupą animatorów. Nie ma problemów z leżakami - a jak są to w weekend kiedy zjeżdżają się okoliczni Chorwaci. W okolicy kilkadziesiąt winnic i wspaniałe trasy rowerowe. Pole golfowe. Blisko do Austrii - fabryka czekolady :-), na Słowenię i na Węgry. W Chorwacji polecamy Jeziora Plitwickie - 3h jazdy ale warto.
Udane wakacje, mili ludzie - fajnie. Znakomita relacja jakości do ceny.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AdamG238
Zrecenzowano: 3 października 2017

Jestem już po raz czwarty.Odwiedzałem Hotel oraz Apartamenty.
Hotel w dobrej klasie i bez zarzutów.Jedzenie bardzo dobre.Apartamenty w niższej klasie ale spełniają oczekiwania.Korzystałem z basenów termalnych pod przykryciem.Nowe i schludne.Zawsze korzystam w czasie podróży i tylko na jedna noc, dlatego nie mogę sprawdzić walorów tras rowerowych ,które ze względu na raczej płaski teren są nie do pogardzenia.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, grzegorz2017
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Apartamenty Regina po remoncie ale nadal z niedociągnięciami. Nieograniczony dostęp do term i aquaparku rekompensuje wszystko. Miejsce do uprawiania sportów (siatkówka, boisko do piłki nożnej, korty tenisowe oraz hala sportowa).
Dobre jedzenie w restauracjach przy obiekcie.
Wspaniałe masaże za dodatkową opłatą w przy hotelowym spa szczególnie polecam masaż Sveti Martin.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, o_malgos
Zrecenzowano: 1 września 2016

Założenie miejsca jest fantastyczne- piękna okolica, spokój, cisza, wygodne apartamenty, basen, smaczne i niedrogie restauracje w okolicy- czego chcieć więcej.Porządku!!! Mimo, że nowe mocno zniszczone i nadgryzione zębem czasu. Baseny w bardzo kiepskim stanie- z dna odpada farba płatami ukazując goły beton, zjeżdzalnie zardzewiały. Część leżaków brudna, aż czarna. W pokojach zagrzybiona klimatyzacja. W sali zabaw dla dzieci połamały nas jedynie połamane krzesełka rozrzucone po pomieszczeniu i kilka maskotek. Zdecydowanie tam nie wrócimy, mimo, że okolica wspaniała a obsługa bardzo się stara.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty Regina raczej dla niewymagającego klienta. Dla kogoś kto lubi czystość i porządek- niekoniecznie.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, ciasteczkowa82