Warto zobaczyć

Przerosło nasze oczekiwania

Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019
JoannaTomasz
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 615)

Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce dla miłośników motoryzacji. Na ogromnym terenie zebrane europejskie modele samochodów od najstarszych po najnowsze osiągnięcia techniki. Auta są oddzielone od zwiedzających. Za dodatkową opłatą można wykupić sobie przejażdżkę na torze:) polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Początek był straszny, bo gps poprowadził nas pod jakieś stare wejście . Biegaliśmy zdezorientowani wokół aż jakiś przemiły człowiek pokierował nas pod właściwe. Wiec jeśli twój gps tez spłata ci takiego figla - nie martw się, muzeum na pewno jest czynne:) Kolekcja jest tak ogromna, ze w pierwszym momencie przeraziłam się - nie wyjdziemy stąd ! Syn i mąż byli zachwyceni ! Piękna historia motoryzacji w pigułce. Na koniec można za opłatą przejechać się po torze - albo zabytkowym bugatti, albo nie tak starym Ferrari :) wybór aut spory , emocje nie mniejsze !

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, JoannaTomasz
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękna kolekcja starych samochodów,setki aut w doskonałym stanie,bajeczna kolekcja Bugatti,mnóstwo starych aut z początku motoryzacji,dla dorosłych i dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, 996pawelb
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Dla fanów motoryzacji prawdziwy smakowity kąsek. Od najstarszych pojazdów mechanicznych po bolidy F1.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Road814167
Zrecenzowano: 14 września 2018

Muzeum przedstawia na 17 tys. m2 historię motoryzacji od 1878 roku do czasów współczesnych. Tylu automobilów zgromadzonych w jednym miejscu chyba nigdzie nie ma. Jest co oglądać.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, JanB4870