“Komentarz kasjerka”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
McDonald's
Nr 6 wśród 11 Restauracje (Chrzanów)

Nie polecam Mc Donalds Chrzanów.
Zadając pytanie czy zamówimy coś prócz strefy śniadaniowe dostskysmybodpowoddz że jak nam strefa śniadaniowa nie odpowiada to zmienię Mc Donalda. Komentarz nie na miejscu.

Dziękujemy, Magdalena L

Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi smakował 6nagedz i szef truskawkowy przepyszny . Pozdrawiam 3panie które były w poniedziałek w pracy .panią ule za miłą obsługę .proszę pozdrowić kasie i Justynę które były na sali . PS .dziękuję za wszystko Dawid nowotarski .muj wujek miał rację że są sympatyczne osoby.pozdrawiam tez panią anie kierownicze mojego wujka.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Piotrek N
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jest to może jedzenie wykwintne, nie jest to też może restauracja na najwyższym poziomie „sztuki kulinarnej”, ale przynajmniej smak jest zawsze ten sam, a potrawy świeże i dobrej jakości. Nie jestem miłośnikiem fastfoodów, ale po jedzeniu w McDonald’s nigdy nie miałem „sensacji żołądkowych” i z pewnością będąc w trasie, jeśli nie ma nic sprawdzonego, zawsze wybiorę „Maka”.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, konrads275
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja typu fast-food.
Obsługa w większości miła i sprawna. Jedzenie dobre, świeżo robione, bez reklamacji.
Na zewnątrz jak i w środku bardzo czysto.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Dobrze że w Chrzanowie w końcy mamy Mc Donalda bo jest gdzie i wypić dobra kawę i dobrze się najeść . Dobry dojazd z A 4 . Doskonała obsługa . Przesmaczna kawa polecam .

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, WojtekJ431

McDonald's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chrzanów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w McDonald's? Podziel się wrażeniami!