“Kiepsko”
Utarte — recenzja

Utarte
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Chrzanów)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam zamówić pizzę w lokalu, na miejscu. Nawet podczas deszczu zostaniemy wyproszeni. Często niedopieczone ciasto. Ziemniaki po cabańsku dosłownie są (prawie) samymi ziemniakami Obsługa gz o ile nie mamy wymagań.
Piwo lane nieumiejętnie lane, sama piana wygrzebywana łyżką. Druga gwiazdka przez sentyment jeszcze z czasów „Starych murów”.

2  Dziękujemy, zwinnyjamnik

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo ładny wystrój sali. Można też jeść na zewnątrz, w centrum rynku. Bardzo przyjemnie, jeśli chodzi o oprawę zewnętrzną. Poza tym kuchnia się nie wyrabia. Dostaliśmy dania o różnych porach. Jedni skończyli, a drudzy jeszcze czekali, było nas łącznie 5 osób. Obrywa się za to kelnerom, młodym ludziom, którzy nie mają wpływu na to, co dzieje się w kuchni. Kelnerzy zaganiani (młode osoby, aż mi ich było szkoda, przez co się je z wyrzutami sumienia), nie mający czasu na rozmowę z klientem, i tłumaczący niezadowolonym gościom, dlaczego karta nie zgadza się z tym, co faktycznie mają na kuchni. Dużo dań z karty było niedostępnych. W końcu jedliśmy to, co akurat było, a nie co byśmy chcieli zjeść. Racuch z rabarbarem pyszny.

Dziękujemy, Centru
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do restauracji na rodzinną kolację i zostałam mile zaskoczona- ładny wystrój restauracji, bardzo miła właścicielka i pyszne jedzenie. Ze swojej strony bardzo polecam pierogi z owocami-obłędne! Bardzo smakowała nam też lemoniada.

Dziękujemy, peachlemonade
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Polecam restauracje
Utarte, jest pysznie i dużo. Rzadko piszę opinię ponieważ nie chcę pisać złych opini a też rzadko mnie coś jest w stanie pozytywnie zaskoczyć. A tu w Utartym miłe zaskoczenie, ogromy kotlet schabowy soczysty na cały talerz,pod nim młode ziemniaczki z koperkim i kapustą zasmarzana (nie widac na zdjęciu poniewaz są pod kotletem) drugi podwójny ze schabu i karkówki ogromy i równie smakowity, wcześniej jedliśmy krem chrzanowy z warzyw, aksamitny i delikatny. Naprawdę polecam,jeśli chcecie zjeść smacznie i dużo. Kawa również b.dobra.

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

NIe wiem jak było przed rewolucją ale po nich jest pysznie. co prawda nie próbowaliśmy menu pani Gessler ale klasyki wyszły zdecydowanie na plus. pyszne, delikatne pielmieni za 15 zł, do tego schab klepany z karczkiem ziemniakami i kapustą to danie gigant. pyszna ogromna porcja soczystego mięsa z 30 zł. i litr bardzo dobrej lemoniady za 15zl. Rzadko zdarza nam sie wyjść tak najedzonym z restauracji za 60 zł. warto tam zajrzeć przechodząc przez chrzanowski rynek.

Dziękujemy, 302bernadetaj

Utarte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzebinia, Małopolskie

Trzebinia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Utarte? Podziel się wrażeniami!