“Cudowne popołudnie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Jaśkowa Dolina
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Ślesin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byłam dziś po raz kolejny raz w Jaśkowej Dolinie z rodziną na obiedzie i po prostu raj dla podniebienia..klimat w wewnątrz jak i na zewnątrz bajeczny.Obsluga jak i właściciele przesympatyczni. Jeszcze raz dziękujemy i napewno jeszcze Was odwiedzimy... Pozdrawiam

Dziękujemy, Elus56

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, idealne na obiad jeśli akurat przejeżdżamy przez Slesin lub jesteśmy w pobliżu. Warto wjechać gdyż jedzenie jest pyszne, świeże, ceny są przystępne. Goście mogą poczęstować się domowymi chruścikami a w ofercie nie brakuje domowych potraw -makarony, zupy, surówki, pierogi robione są ręcznie.
Bardzo miła obsługa, kelnerka ma rękę do dzieci. Do dyspozycji gości są dwie sale do wyboru- jedna w stylu myśliwskim druga bardziej nowoczesna. Lubię tu często wracać gdyż jedzenie jest niesamowite a atmosfera tego miejsca jest magiczna

1  Dziękujemy, jardeley
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pycha jedzenie i super personel. Polecam przede wszystkim żurek z jajkiem oraz frytki szyszki. Idealne miejsce dla żołądka w Ślesinie!

1  Dziękujemy, michau_uu
Zrecenzowano 21 maja 2019

Urokliwe miejsce, fajny wystrój, obsługa i jedzenia na bardzo dobrym poziomie. Dobra lokalizacja przy drodze krajowej nr 25. Polecam.

Dziękujemy, Kobra_DG
Zrecenzowano 15 maja 2019

Naprawdę fajne miejsce, domowy wystrój, obsługa i jedzenia na bardzo dobrym i smacznym poziomie. Polecam serdecznie jeśli ktoś znajduje się w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AndRobak

Restauracja Jaśkowa Dolina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ślesin, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Jaśkowa Dolina? Podziel się wrażeniami!