Ślesin

“Omiń”
Mozaikowy Piec — recenzja

Mozaikowy Piec
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Ślesin)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Drugie podejście i drugie rozczarowanie.
Nie próbowałem pizzy więc tu nie chcę się wypowiadać. Zamawiając tagliatelle ze szpinakiem i krewetkami dostałem rozgotowany makaron z mnóstwem oleju (oliwą z oliwek bym tego nie nazwał) szpinak to zwykła mrożona paćka bez smaku i magiczne krewetki 2 lub 3 raptem również bez smaku i na dodatek gumiaste jak trampek. Cena wysoka .
Polecam najpierw nauczyć kucharza robić kanapki a później coś trudniejszego.
Nie polecam , 3 szansy już nie będzie a szkoda bo lokal sam w sobie jest świetny a i o obsłudze złego słowa powiedzieć nie można.

Dziękujemy, Z2932HWmarcinb

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na wysokim poziomie pod każdym względem. Kelnerki bardzo miłe i doświadczone. Pizza pyszna jak we Włoszech. Chleb prosto z pieca zachęca do spróbowania. Z czystym sumieniem oceniam na 5 gwiazdek.

Dziękujemy, agnieszkabZ5437SO
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjazne. Gustowne wnętrze z doskonałym oświetleniem.
Pizza na prawdę pyszna, cienkie i chrupiące ciasto. Sympatyczna obsługa!

1  Dziękujemy, malwina1234
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z przepysznym jedzeniem, które zachwyciło zarówno małych, jak i dużych. W restauracji również kącik dla dzieci. Bardzo dobra lokalizacja - blisko jeziora. Na miejscu możliwość wynajęcia pokoju - czysto, wygodnie, miło. Z całego serca polecamy!

Dziękujemy, katarzynab552
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Bardzo duży wybór pizzy. ciasto jest - na zakwasie, z mlekiem lub bez mleka.
Chrupiące brzegi. Polecam

2  Dziękujemy, Jan M

Mozaikowy Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ślesin, Wielkopolska
Ślesin, Wielkopolska

Konin, Wielkopolska

Konin, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Mozaikowy Piec? Podziel się wrażeniami!