“Godzina czekania na pizzę”
Revel — recenzja

Revel
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Zator)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji przyszłam w środę z rodziną. W lokalu były trzy stoliki zajęte, a więc nie był przepełniony. Dwie osoby zamówiły pizzę, kolejne dwie makarony. Makarony dostaliśmy po około 20 minutach oczekiwania, a pizzę 50 minut później. Młody kelner bardzo nas za zaistniałą sytuację przeprosił i mimo, że na naszych oczach powiadomił managerkę, ta nic nie zrobiła a kucharz zaznaczył (po fakcie), że na jedzenie zawsze trzeba czekać. Jedzenie było smaczne, ale niestety okoliczności popsuły naszą wizytę w restauracji.

Dziękujemy, dominikaj134

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Pięknie urządzony lokal, z bardzo dobrym jedzeniem i przemiłą obsługą!
Największą zaletą tego miejsca jest to, że w lokalu nie ma zasięgu (bynajmniej u mnie), można w spokoju wyskoczyć na lunch w czasie pracy, podczas przerwy i macie pewność, że nikt nie zakłóci Wam spokoju podczas obiadu :)
Polecam!

Dziękujemy, 194sabinam
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecamy wszystkim, jedzie przepyszne,dobrej jakosci, obsługa miła,idealne miejsce dla dzieci i doroslych

Dziękujemy, Kaska C
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w restauracji bardzo dobre. Minus za czas oczekiwania, nawet przy podaniu kawy trzeba się uzbroić w cierpliwość

Dziękujemy, Sightsee25695414243
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce na szybki, przejazdowy obiad w centrum Zatora. Dania bardzo ładnie podane i smaczne.

Dziękujemy, Anna_Serniak

Revel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Zator, Małopolskie

Zator, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Revel? Podziel się wrażeniami!