Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Szyszka_mos34
Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
JACEEKK
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 576)

Można nieźle poszaleć, szczególnie na rollercoasterach. Dużo atrakcji dla ludzi w każdym wieku. Chętnie tu wracam.

Dziękujemy, Pufcia87

Spędziliśmy cały dzień na atrakcjach. Zarówno dla małych jak i dużych - każdy znajdzie coś dla siebie. Koniecznie trzeba zawitać, cały dzień z głowy ;)

Dziękujemy, kajaka78

Energylandie polecam ale po lub przed sezonem. 2 razy byliśmy w sezonie - tragedia do jednej atrakcji czekać 2 godziny. W tym roku byliśmy 5 września. Mało ludzi piękna pogoda, my oraz nasz syn skorzystaliśmy że wszystkiego z czego chcieliśmy bez kolejek. Do innych rzeczy nie mam żadnych zastrzeżeń. Czysciutko dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, zoolwik87

Mieliśmy okazję odwiedzić park w ostatni weekend, kolejki do atrakcji niewielkie, świetne dekoracje jesienne, można było poczuć klimat :). Najbardziej moglibyśmy polecić strefę ekstremalną, szczególnie Hyperiona i Formułę. Oczywiście Zadra znajdująca się w Smoczym Grodzie jest naszym wspólnym zdaniem najlepsza. Po szaleństwach w ekstremalnej strefie świetnym odpoczynkiem jest jazda na Dragon Adventure. Można tam zaczerpnąć chwili oddechu. Polecamy ! :)

1  Dziękujemy, Radziulaczek

To miejsce jest fantastyczne! Idealne dla dzieci i dorosłych. Ja akurat pojechałam dla Hyperiona i Zadry i się nie zawiodłam.

Dziękujemy, D5088CFnatalias