Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Energylandie polecam ale po lub przed sezonem. 2 razy byliśmy w sezonie - tragedia do jednej atrakcji czekać 2 godziny. W tym roku byliśmy 5 września. Mało ludzi piękna pogoda, my oraz nasz syn skorzystaliśmy że wszystkiego z czego chcieliśmy bez kolejek. Do innych rzeczy nie mam żadnych zastrzeżeń. Czysciutko dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, zoolwik87

Mieliśmy okazję odwiedzić park w ostatni weekend, kolejki do atrakcji niewielkie, świetne dekoracje jesienne, można było poczuć klimat :). Najbardziej moglibyśmy polecić strefę ekstremalną, szczególnie Hyperiona i Formułę. Oczywiście Zadra znajdująca się w Smoczym Grodzie jest naszym wspólnym zdaniem najlepsza. Po szaleństwach w ekstremalnej strefie świetnym odpoczynkiem jest jazda na Dragon Adventure. Można tam zaczerpnąć chwili oddechu. Polecamy ! :)

1  Dziękujemy, Radziulaczek

To miejsce jest fantastyczne! Idealne dla dzieci i dorosłych. Ja akurat pojechałam dla Hyperiona i Zadry i się nie zawiodłam.

Dziękujemy, D5088CFnatalias

Świetna zabawa dla całej rodziny, dla każdego znajdzie się coś miłego. Całe mnóstwo atrakcji, strefa wodna, leżaki.
Dużym plusem jest cichy kącik mamy i dziecka!

Dziękujemy, pawcio12

Rewelacyjny park, super miejsce na rodzinny odpoczynek. Park jest podzielony na 5 stref - każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, przytulnie, bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, ululeczka