Dużo atrakcji

Jadąc do Energylandii trzeba zagospodarować sobie cały dzień, tyle jest atrakcji, z których można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Grazzzinka
Suuuper

Świetny park rozrywki! Każdy tu znajdzie coś dla siebie: od spokojnych karuzeli do ekstremalnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
wikulka
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 574)

To miejsce jest fantastyczne! Idealne dla dzieci i dorosłych. Ja akurat pojechałam dla Hyperiona i Zadry i się nie zawiodłam.

Dziękujemy, D5088CFnatalias

Świetna zabawa dla całej rodziny, dla każdego znajdzie się coś miłego. Całe mnóstwo atrakcji, strefa wodna, leżaki.
Dużym plusem jest cichy kącik mamy i dziecka!

Dziękujemy, pawcio12

Rewelacyjny park, super miejsce na rodzinny odpoczynek. Park jest podzielony na 5 stref - każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, przytulnie, bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, ululeczka

Przynajmniej dwa razy w sezonie jesteśmy ze znajomymi w Energylandii, uwielbiamy strefę Water Parku. Park ma bardzo dużo atrakcji, nas najbardziej interesuje strefa ekstremalna, można tam poczuć dawkę adrenaliny :). Nowo powstała Zadra też jest godna polecenia, warto spróbować :). Podsumowując - polecamy!

1  Dziękujemy, Reniania

bezapelacyjnie fantastyczny park rozrywki. Odwiedziłam kilka europejskich parków i ten nie odbiega od ich standardów. Atrakcje na bardzo wysokim poziomie, zaplecze gastronomiczne też w porządku, ale najlepszą i największą robotę robią pracujący tam ludzie. Byłyśmy z dwoma 12letnimi chłopcami. Niestety tuż przed zamknięciem parku synowi (przez nieuwagę)w trakcie wyjścia z wagonika ( atrakcja Kopalnia Złota) spadły okulary korekcyjne prosto do nurtu wody rzeki po której płynął wagonik. Poinformowaliśmy personel, który naprawdę bardzo się przejął. Następnego dnia rano zadzwonił do nas Pan z biura z informacją, że okulary zostały znalezione :) Godzinę później ...kolejny telefon: jeden z pracowników Energylandii będzie w dniu dzisiejszym w Zabrzu i ... może nam zabrać okulary ( dziękujemy Panie Zbyszku :)) Jesteśmy bardzo wdzięczni i..... w 100% polecamy ENERGYLANDIĘ

Dziękujemy, 202joannam