Zator
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Świetna zabawa

Super miejsce, romantycznie spędzony czas z moim ukochanym. Doskonałe również miejsca na spędzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
jaska985
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Szyszka_mos34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Świetna zabawa dla całej rodziny, dla każdego znajdzie się coś miłego. Całe mnóstwo atrakcji, strefa wodna, leżaki.
Dużym plusem jest cichy kącik mamy i dziecka!

Dziękujemy, pawcio12

Rewelacyjny park, super miejsce na rodzinny odpoczynek. Park jest podzielony na 5 stref - każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, przytulnie, bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, ululeczka

Przynajmniej dwa razy w sezonie jesteśmy ze znajomymi w Energylandii, uwielbiamy strefę Water Parku. Park ma bardzo dużo atrakcji, nas najbardziej interesuje strefa ekstremalna, można tam poczuć dawkę adrenaliny :). Nowo powstała Zadra też jest godna polecenia, warto spróbować :). Podsumowując - polecamy!

1  Dziękujemy, Reniania

bezapelacyjnie fantastyczny park rozrywki. Odwiedziłam kilka europejskich parków i ten nie odbiega od ich standardów. Atrakcje na bardzo wysokim poziomie, zaplecze gastronomiczne też w porządku, ale najlepszą i największą robotę robią pracujący tam ludzie. Byłyśmy z dwoma 12letnimi chłopcami. Niestety tuż przed zamknięciem parku synowi (przez nieuwagę)w trakcie wyjścia z wagonika ( atrakcja Kopalnia Złota) spadły okulary korekcyjne prosto do nurtu wody rzeki po której płynął wagonik. Poinformowaliśmy personel, który naprawdę bardzo się przejął. Następnego dnia rano zadzwonił do nas Pan z biura z informacją, że okulary zostały znalezione :) Godzinę później ...kolejny telefon: jeden z pracowników Energylandii będzie w dniu dzisiejszym w Zabrzu i ... może nam zabrać okulary ( dziękujemy Panie Zbyszku :)) Jesteśmy bardzo wdzięczni i..... w 100% polecamy ENERGYLANDIĘ

Dziękujemy, 202joannam

Super miejsce dla całej rodziny. Bajkolandia dla maluchów, strefa Familijna dla trochę starszych dzieci no i strefa ekstremalna dla kochających adrenalinę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam!

Dziękujemy, margar3tka