Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Bolcislaw
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kinga M
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 571)

Rewelacyjny park, super miejsce na rodzinny odpoczynek. Park jest podzielony na 5 stref - każdy znajdzie coś dla siebie. Czysto, przytulnie, bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, ululeczka

Przynajmniej dwa razy w sezonie jesteśmy ze znajomymi w Energylandii, uwielbiamy strefę Water Parku. Park ma bardzo dużo atrakcji, nas najbardziej interesuje strefa ekstremalna, można tam poczuć dawkę adrenaliny :). Nowo powstała Zadra też jest godna polecenia, warto spróbować :). Podsumowując - polecamy!

1  Dziękujemy, Reniania

bezapelacyjnie fantastyczny park rozrywki. Odwiedziłam kilka europejskich parków i ten nie odbiega od ich standardów. Atrakcje na bardzo wysokim poziomie, zaplecze gastronomiczne też w porządku, ale najlepszą i największą robotę robią pracujący tam ludzie. Byłyśmy z dwoma 12letnimi chłopcami. Niestety tuż przed zamknięciem parku synowi (przez nieuwagę)w trakcie wyjścia z wagonika ( atrakcja Kopalnia Złota) spadły okulary korekcyjne prosto do nurtu wody rzeki po której płynął wagonik. Poinformowaliśmy personel, który naprawdę bardzo się przejął. Następnego dnia rano zadzwonił do nas Pan z biura z informacją, że okulary zostały znalezione :) Godzinę później ...kolejny telefon: jeden z pracowników Energylandii będzie w dniu dzisiejszym w Zabrzu i ... może nam zabrać okulary ( dziękujemy Panie Zbyszku :)) Jesteśmy bardzo wdzięczni i..... w 100% polecamy ENERGYLANDIĘ

Dziękujemy, 202joannam

Super miejsce dla całej rodziny. Bajkolandia dla maluchów, strefa Familijna dla trochę starszych dzieci no i strefa ekstremalna dla kochających adrenalinę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam!

Dziękujemy, margar3tka

Świetną zabawę można zaliczyć właśnie w tym Parku. Atrakcje przekroczyły moje oczekiwania, nie ma słów na określenie ich. Wielkie gratulacje, polecam!

Dziękujemy, gorgio86