Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

bezapelacyjnie fantastyczny park rozrywki. Odwiedziłam kilka europejskich parków i ten nie odbiega od ich standardów. Atrakcje na bardzo wysokim poziomie, zaplecze gastronomiczne też w porządku, ale najlepszą i największą robotę robią pracujący tam ludzie. Byłyśmy z dwoma 12letnimi chłopcami. Niestety tuż przed zamknięciem parku synowi (przez nieuwagę)w trakcie wyjścia z wagonika ( atrakcja Kopalnia Złota) spadły okulary korekcyjne prosto do nurtu wody rzeki po której płynął wagonik. Poinformowaliśmy personel, który naprawdę bardzo się przejął. Następnego dnia rano zadzwonił do nas Pan z biura z informacją, że okulary zostały znalezione :) Godzinę później ...kolejny telefon: jeden z pracowników Energylandii będzie w dniu dzisiejszym w Zabrzu i ... może nam zabrać okulary ( dziękujemy Panie Zbyszku :)) Jesteśmy bardzo wdzięczni i..... w 100% polecamy ENERGYLANDIĘ

Dziękujemy, 202joannam

Super miejsce dla całej rodziny. Bajkolandia dla maluchów, strefa Familijna dla trochę starszych dzieci no i strefa ekstremalna dla kochających adrenalinę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam!

Dziękujemy, margar3tka

Świetną zabawę można zaliczyć właśnie w tym Parku. Atrakcje przekroczyły moje oczekiwania, nie ma słów na określenie ich. Wielkie gratulacje, polecam!

Dziękujemy, gorgio86

Bardzo fajne miejsce pod każdym względem. Duża ilość atrakcji. Strefa ekstremalna totalny odlot. Polecam nowy roller coaster Zadra naprawdę czad. Piękne dekoracje jesienne. Mnóstwo dyń- jest ich tysiące :)

Dziękujemy, kamajacko

Jadąc do Enenergylandii trochę obawialiśmy się tłumów. Kiedy podjechaliśmy na parking o godzinie otwarcia parku i zobaczyliśmy ilość aut to przez moment się przeraziliśmy. Aczkolwiek mimo godziny 10 otrzymaliśmy w przeciągu 10 minut. Wiele ludzi ubolewa nad kolejkami - najdłużej czekałam na Zadre, bo może z 50 minut. Reszta naprawdę sprawnie.

Dziękujemy, Saerin_Lee