Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
835krystynak
Wrocław, Polska
Ekstra wycieczka

Wróciłem z wycieczki bardzo zadowolony. Park posiada bardzo dużo atrakcji, zarówno mniej, jak i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Slavwek
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 578)

Świetną zabawę można zaliczyć właśnie w tym Parku. Atrakcje przekroczyły moje oczekiwania, nie ma słów na określenie ich. Wielkie gratulacje, polecam!

Dziękujemy, gorgio86

Bardzo fajne miejsce pod każdym względem. Duża ilość atrakcji. Strefa ekstremalna totalny odlot. Polecam nowy roller coaster Zadra naprawdę czad. Piękne dekoracje jesienne. Mnóstwo dyń- jest ich tysiące :)

Dziękujemy, kamajacko

Jadąc do Enenergylandii trochę obawialiśmy się tłumów. Kiedy podjechaliśmy na parking o godzinie otwarcia parku i zobaczyliśmy ilość aut to przez moment się przeraziliśmy. Aczkolwiek mimo godziny 10 otrzymaliśmy w przeciągu 10 minut. Wiele ludzi ubolewa nad kolejkami - najdłużej czekałam na Zadre, bo może z 50 minut. Reszta naprawdę sprawnie.

Dziękujemy, Saerin_Lee

Bardzo fajny park rozrywki, miła obsługa atrakcji. Hyperion i Zadra zapewnia niezapomniane emocje :) ALE jedzenie to jakaś tragedia. W pierwszy dzień jedliśmy frytki i kąski serowe - o ile frytki nie były aż takie złe, to kąski spowodowały u nas bóle brzucha do końca dnia. Na drugi dzień skusiliśmy się na gofry- z myślą że gofrow nie da się popsuć. Niestety, Pani przy nas wkladala wcześniej zrobione gofry do mikrofalówki co spowodowało, że były one po prostu niedobre- na wierzchu bita śmietana i owoce, które wyglądały jakby leżały tam od tygodnia. :( Nie polecamy nic jeść, wstyd żeby w takim miejscu nie można było zjeść nic świeżego.

1  Dziękujemy, Compass18043934227

Dobrze zorganizowany park. Już od samego wjazdu pracownicy dbają o porządek na parkingu. Mnóstwo atrakcji - są te delikatne jak i te przerażające. Fantastyczny akcent tegorocznych wakacji.

Dziękujemy, ares22345