Zator
Świetna zabawa

Super miejsce, romantycznie spędzony czas z moim ukochanym. Doskonałe również miejsca na spędzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
jaska985
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Szyszka_mos34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Jadąc do Enenergylandii trochę obawialiśmy się tłumów. Kiedy podjechaliśmy na parking o godzinie otwarcia parku i zobaczyliśmy ilość aut to przez moment się przeraziliśmy. Aczkolwiek mimo godziny 10 otrzymaliśmy w przeciągu 10 minut. Wiele ludzi ubolewa nad kolejkami - najdłużej czekałam na Zadre, bo może z 50 minut. Reszta naprawdę sprawnie.

Dziękujemy, Saerin_Lee

Bardzo fajny park rozrywki, miła obsługa atrakcji. Hyperion i Zadra zapewnia niezapomniane emocje :) ALE jedzenie to jakaś tragedia. W pierwszy dzień jedliśmy frytki i kąski serowe - o ile frytki nie były aż takie złe, to kąski spowodowały u nas bóle brzucha do końca dnia. Na drugi dzień skusiliśmy się na gofry- z myślą że gofrow nie da się popsuć. Niestety, Pani przy nas wkladala wcześniej zrobione gofry do mikrofalówki co spowodowało, że były one po prostu niedobre- na wierzchu bita śmietana i owoce, które wyglądały jakby leżały tam od tygodnia. :( Nie polecamy nic jeść, wstyd żeby w takim miejscu nie można było zjeść nic świeżego.

1  Dziękujemy, Compass18043934227

Dobrze zorganizowany park. Już od samego wjazdu pracownicy dbają o porządek na parkingu. Mnóstwo atrakcji - są te delikatne jak i te przerażające. Fantastyczny akcent tegorocznych wakacji.

Dziękujemy, ares22345

Zabrałam brata w dniu jego urodzin do Energylandii, był zachwycony. Park posiada bardzo wiele atrakcji, jest czysty, zadbany, obsługa jest miła i pomocna. Zachęcam każdego do odwiedzenia tego parku :)

Dziękujemy, Michalina00

Obowiązkowe miejsce dla miłośników adrenaliny. Super zabawa, Zadra i Hyperion obowiązkowe. Warto poświęcić chwilę na pokazy, zwłaszcza Extreme Show.

Dziękujemy, katkat8754