Dużo atrakcji

Jadąc do Energylandii trzeba zagospodarować sobie cały dzień, tyle jest atrakcji, z których można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Grazzzinka
Suuuper

Świetny park rozrywki! Każdy tu znajdzie coś dla siebie: od spokojnych karuzeli do ekstremalnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
wikulka
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 574)

Bardzo fajny park rozrywki, miła obsługa atrakcji. Hyperion i Zadra zapewnia niezapomniane emocje :) ALE jedzenie to jakaś tragedia. W pierwszy dzień jedliśmy frytki i kąski serowe - o ile frytki nie były aż takie złe, to kąski spowodowały u nas bóle brzucha do końca dnia. Na drugi dzień skusiliśmy się na gofry- z myślą że gofrow nie da się popsuć. Niestety, Pani przy nas wkladala wcześniej zrobione gofry do mikrofalówki co spowodowało, że były one po prostu niedobre- na wierzchu bita śmietana i owoce, które wyglądały jakby leżały tam od tygodnia. :( Nie polecamy nic jeść, wstyd żeby w takim miejscu nie można było zjeść nic świeżego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Compass18043934227

Dobrze zorganizowany park. Już od samego wjazdu pracownicy dbają o porządek na parkingu. Mnóstwo atrakcji - są te delikatne jak i te przerażające. Fantastyczny akcent tegorocznych wakacji.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ares22345

Zabrałam brata w dniu jego urodzin do Energylandii, był zachwycony. Park posiada bardzo wiele atrakcji, jest czysty, zadbany, obsługa jest miła i pomocna. Zachęcam każdego do odwiedzenia tego parku :)

Dziękujemy, Michalina00

Obowiązkowe miejsce dla miłośników adrenaliny. Super zabawa, Zadra i Hyperion obowiązkowe. Warto poświęcić chwilę na pokazy, zwłaszcza Extreme Show.

Dziękujemy, katkat8754

Najlepszy park dla całych rodzin. Pełni obaw przyjechaliśmy z dziećmi 5 i 7 lat, jednak na miejscu okazało się, że większość atrakcji jest dla nich. Super zabawa!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kasienkapp