Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 10 września 2019

Mieliśmy okazję wybrać się w tym roku po raz 2 do Energylandia. Wyjazd uważam za bardzo udany. Udało nam się w tym roku być na Hyperionie, przeżycia niesamowite.
Jedyny minus to niestety jedzenie, rozumiem że to masówka ale mimo wszystko mogłoby być lepsze.

Dziękujemy, Peter20049
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetne miejsce na spędzenie czasu. Bardzo duża ilość atrakcji i jeszcze większa ilość gości :)))) Tłumy wielkie, czasami trzeba postać w kolejce kilkanaście minut ale warto jest to tych niezapomnianych doznań. Wytrzepie każdym na wszystkie strony :))))) Można też spędzić tam czas na bardzo spokojnej zabawie - polecam wszystkie zabawy na pontonach :))))) od tych najmniejszych po największe :))))

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny obiekt , jeśli mam ocenic tak szczerze to najlepiej jechać tam z dzieciaczkami które mają 130 cm, cena dla dzieciaczków poniżej 130 jest nie adekwatna, fakt frajda nie samowita ale jedna jedzie się tam z całą rodziną więc niestety potrzeba worka pieniędzy, hamburger 22 zł, piwo 10 zł , frytki 7.5 zł napoje ok 8-10 zł, lody 9 zł jak się to wszytko zsumuje to niestety nadgodziny w pracy potrzebne. GENERALNIE wyjazd udany dzieci szczęśliwe i chyba właśnie o to chidzi. pozdrawiam Natalia

Dziękujemy, R8645EEnatalias
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Energylandii jest coś dla każdego, zarówno ekstremalne przejażdżki (Hyperion, Zadra), dla lubiących wodne atrakcje - zjeżdżalnie i dla mniejszych basen z atrakcjami. Są też przedstawienia, gdzie można mile spędzić czas i podziwiać umiejętności artystów.

1  Dziękujemy, Gosia B
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu przyjazdu do Energylandii pogoda znacznie się pogorszyła i padało od godziny 11 do około 12:30. Byłam zawiedziona, że nawet zadaszone atrakcje były zamknięte. Udało nam się schronić na pokazie cyrkowym, który mimo niepogody się odbył.
Atrakcje znajdą się dla każdego- małego i dużego ☺️.
Można byłoby popracować nad lepszym oznaczeniem trasy do atrakcji i ich wejść.

Dziękujemy, dominikaj134