Zator
Świetna zabawa

Super miejsce, romantycznie spędzony czas z moim ukochanym. Doskonałe również miejsca na spędzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
jaska985
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Szyszka_mos34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetne miejsce na spędzenie czasu. Bardzo duża ilość atrakcji i jeszcze większa ilość gości :)))) Tłumy wielkie, czasami trzeba postać w kolejce kilkanaście minut ale warto jest to tych niezapomnianych doznań. Wytrzepie każdym na wszystkie strony :))))) Można też spędzić tam czas na bardzo spokojnej zabawie - polecam wszystkie zabawy na pontonach :))))) od tych najmniejszych po największe :))))

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny obiekt , jeśli mam ocenic tak szczerze to najlepiej jechać tam z dzieciaczkami które mają 130 cm, cena dla dzieciaczków poniżej 130 jest nie adekwatna, fakt frajda nie samowita ale jedna jedzie się tam z całą rodziną więc niestety potrzeba worka pieniędzy, hamburger 22 zł, piwo 10 zł , frytki 7.5 zł napoje ok 8-10 zł, lody 9 zł jak się to wszytko zsumuje to niestety nadgodziny w pracy potrzebne. GENERALNIE wyjazd udany dzieci szczęśliwe i chyba właśnie o to chidzi. pozdrawiam Natalia

Dziękujemy, R8645EEnatalias
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Energylandii jest coś dla każdego, zarówno ekstremalne przejażdżki (Hyperion, Zadra), dla lubiących wodne atrakcje - zjeżdżalnie i dla mniejszych basen z atrakcjami. Są też przedstawienia, gdzie można mile spędzić czas i podziwiać umiejętności artystów.

Dziękujemy, Gosia B
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu przyjazdu do Energylandii pogoda znacznie się pogorszyła i padało od godziny 11 do około 12:30. Byłam zawiedziona, że nawet zadaszone atrakcje były zamknięte. Udało nam się schronić na pokazie cyrkowym, który mimo niepogody się odbył.
Atrakcje znajdą się dla każdego- małego i dużego ☺️.
Można byłoby popracować nad lepszym oznaczeniem trasy do atrakcji i ich wejść.

Dziękujemy, dominikaj134
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mnóstwo atrakcji na poziomie światowym, polecam jechać w roku szkolnym i nie w weekend - dużo mniejsze kolejki. Wielki plus za aquapark i ogromny brodzik dla maluchów. Najlepsze atrakcje są od 140 cm wzrostu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, annarB6597FI