Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 października 2020
Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny obiekt , jeśli mam ocenic tak szczerze to najlepiej jechać tam z dzieciaczkami które mają 130 cm, cena dla dzieciaczków poniżej 130 jest nie adekwatna, fakt frajda nie samowita ale jedna jedzie się tam z całą rodziną więc niestety potrzeba worka pieniędzy, hamburger 22 zł, piwo 10 zł , frytki 7.5 zł napoje ok 8-10 zł, lody 9 zł jak się to wszytko zsumuje to niestety nadgodziny w pracy potrzebne. GENERALNIE wyjazd udany dzieci szczęśliwe i chyba właśnie o to chidzi. pozdrawiam Natalia

Dziękujemy, R8645EEnatalias
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Energylandii jest coś dla każdego, zarówno ekstremalne przejażdżki (Hyperion, Zadra), dla lubiących wodne atrakcje - zjeżdżalnie i dla mniejszych basen z atrakcjami. Są też przedstawienia, gdzie można mile spędzić czas i podziwiać umiejętności artystów.

1  Dziękujemy, Gosia B
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu przyjazdu do Energylandii pogoda znacznie się pogorszyła i padało od godziny 11 do około 12:30. Byłam zawiedziona, że nawet zadaszone atrakcje były zamknięte. Udało nam się schronić na pokazie cyrkowym, który mimo niepogody się odbył.
Atrakcje znajdą się dla każdego- małego i dużego ☺️.
Można byłoby popracować nad lepszym oznaczeniem trasy do atrakcji i ich wejść.

Dziękujemy, dominikaj134
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mnóstwo atrakcji na poziomie światowym, polecam jechać w roku szkolnym i nie w weekend - dużo mniejsze kolejki. Wielki plus za aquapark i ogromny brodzik dla maluchów. Najlepsze atrakcje są od 140 cm wzrostu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, annarB6597FI
Zrecenzowano: 6 września 2019

Zadra jest naprawdę megaaaa!
Ogólnie sporo ciekawych atrakcji dla każdego, można fajnie spędzić czas!

Smaczne Lody w Ice Factory <3

Jedyny duży minus za restauracje, my akurat jedliśmy w Formuła Restaurant i dla mnie to dramat, jedzenie słabe i wg mnie drogie zwłaszcza jak na poziom który reprezentuje... Nigdy nie jadłam tak okropnej lazanii.

Dziękujemy, Karin D