Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Energylandii jest coś dla każdego, zarówno ekstremalne przejażdżki (Hyperion, Zadra), dla lubiących wodne atrakcje - zjeżdżalnie i dla mniejszych basen z atrakcjami. Są też przedstawienia, gdzie można mile spędzić czas i podziwiać umiejętności artystów.

Dziękujemy, Gosia B
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu przyjazdu do Energylandii pogoda znacznie się pogorszyła i padało od godziny 11 do około 12:30. Byłam zawiedziona, że nawet zadaszone atrakcje były zamknięte. Udało nam się schronić na pokazie cyrkowym, który mimo niepogody się odbył.
Atrakcje znajdą się dla każdego- małego i dużego ☺️.
Można byłoby popracować nad lepszym oznaczeniem trasy do atrakcji i ich wejść.

Dziękujemy, dominikaj134
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mnóstwo atrakcji na poziomie światowym, polecam jechać w roku szkolnym i nie w weekend - dużo mniejsze kolejki. Wielki plus za aquapark i ogromny brodzik dla maluchów. Najlepsze atrakcje są od 140 cm wzrostu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, annarB6597FI
Zrecenzowano: 6 września 2019

Zadra jest naprawdę megaaaa!
Ogólnie sporo ciekawych atrakcji dla każdego, można fajnie spędzić czas!

Smaczne Lody w Ice Factory <3

Jedyny duży minus za restauracje, my akurat jedliśmy w Formuła Restaurant i dla mnie to dramat, jedzenie słabe i wg mnie drogie zwłaszcza jak na poziom który reprezentuje... Nigdy nie jadłam tak okropnej lazanii.

Dziękujemy, Karin D
Zrecenzowano: 5 września 2019

Świetne miejsce, byliśmy 2 września bez kolejek. Świetnie że co rok jest nowa ekstremalna atrakcja, widać że planują nowe. Warto by było też co jakoś czas wysłać tajemniczego gościa bo duża część personelu jest tak zfochowana że nie miło się robi klientom ( głównie na strefie basenowej buraków masa) którzy psują opinie i fajną zabawę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, DorotaK1330