Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Na 2 dni

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie sposób skorzystać ze wszystkich w jeden dzień. Polecam!

Zrecenzowano dzisiaj
paulaspor88
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Bolcislaw
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 572)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Świetne miejsce, byliśmy 2 września bez kolejek. Świetnie że co rok jest nowa ekstremalna atrakcja, widać że planują nowe. Warto by było też co jakoś czas wysłać tajemniczego gościa bo duża część personelu jest tak zfochowana że nie miło się robi klientom ( głównie na strefie basenowej buraków masa) którzy psują opinie i fajną zabawę.

Dziękujemy, DorotaK1330
Zrecenzowano: 4 września 2019

Nie dajcie się skusić na żadne imprezy specjalne- Beach Party zamieniło się w imprezę w brodziku dziecięcym, a miała być otwarta cała strefa wodna i wszystkie atrakcje, tymczasem pracownicy byli zdziwieni, że strefa została praktycznie w całości zamknięta. 14 dni roboczych i dalej nie raczyli się ustosunkować. Wielkie iluminacje Roller Casterów to kawałek podświetlonego Hyperiona.

Nazwa Zator nieprzypadkowa, kolejki do kolejek. Na cały pobyt minimum 6 godzin stania, miałam spalone ramiona i jeszcze w niektórych miejscach na kolejkowiczów leci woda z Roller castera, który jeździ nad głowami stojących albo przy Formule osoby na karuzeli z armatkami wodnymi CELOWO strzelały w ludzi.
Ceny z kosmosu, za bilet (nie skorzystacie z połowy rzeczy, które zaplanujcie), ukryte opłaty za szafki czy suszarki, bo nie wejdziecie na wodne Roller Castera w stroju kąpielowym i kosmiczne ceny w strefie gastronomicznej, gdzie nawet nie ma menu w internecie (współczuję ludziom, którzy stoją pół godziny i dopiero przy kasie mogą się dowiedzieć o alergenach itd.)

Podobnie nie byłam świadoma, że firma jest nieodpowiedzialna społecznie i jadąc tam widzi się na każdym płocie wywieszone banery- mieszkańcy mają dosyć, bo nie ma obwodnicy, a odkąd jest park są niewyobrażalne korki.
Ograniczenie liczby wejść do tylu, aby park był w stanie faktycznie obsłużyć na przyzwoitym poziomie też częściowo zmniejszyłoby ten problem.

Słowem kupiliście bilet- to się bujajcie. Takie nastawienie do klienta ma Energylandią.

4  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki temu parkowi mój kolega jest 1000% przystojniejszy ponieważ kupił tu cudną różową czapeczke Polecam

Dziękujemy, 350s_awekp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa. Duzo atrakcji dla małyvh i duzych. Polecam serdecznie. Najlepsze miejsce do zabawy

Dziękujemy, ArturO580
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584