Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kinga M
Rewelacja :)

Polecam wszystkim - nie tylko tym co uwielbiają tego typu zabawę. Zabawa na różnych poziomie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
kamtyrko
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 569)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Nie dajcie się skusić na żadne imprezy specjalne- Beach Party zamieniło się w imprezę w brodziku dziecięcym, a miała być otwarta cała strefa wodna i wszystkie atrakcje, tymczasem pracownicy byli zdziwieni, że strefa została praktycznie w całości zamknięta. 14 dni roboczych i dalej nie raczyli się ustosunkować. Wielkie iluminacje Roller Casterów to kawałek podświetlonego Hyperiona.

Nazwa Zator nieprzypadkowa, kolejki do kolejek. Na cały pobyt minimum 6 godzin stania, miałam spalone ramiona i jeszcze w niektórych miejscach na kolejkowiczów leci woda z Roller castera, który jeździ nad głowami stojących albo przy Formule osoby na karuzeli z armatkami wodnymi CELOWO strzelały w ludzi.
Ceny z kosmosu, za bilet (nie skorzystacie z połowy rzeczy, które zaplanujcie), ukryte opłaty za szafki czy suszarki, bo nie wejdziecie na wodne Roller Castera w stroju kąpielowym i kosmiczne ceny w strefie gastronomicznej, gdzie nawet nie ma menu w internecie (współczuję ludziom, którzy stoją pół godziny i dopiero przy kasie mogą się dowiedzieć o alergenach itd.)

Podobnie nie byłam świadoma, że firma jest nieodpowiedzialna społecznie i jadąc tam widzi się na każdym płocie wywieszone banery- mieszkańcy mają dosyć, bo nie ma obwodnicy, a odkąd jest park są niewyobrażalne korki.
Ograniczenie liczby wejść do tylu, aby park był w stanie faktycznie obsłużyć na przyzwoitym poziomie też częściowo zmniejszyłoby ten problem.

Słowem kupiliście bilet- to się bujajcie. Takie nastawienie do klienta ma Energylandią.

4  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki temu parkowi mój kolega jest 1000% przystojniejszy ponieważ kupił tu cudną różową czapeczke Polecam

Dziękujemy, 350s_awekp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa. Duzo atrakcji dla małyvh i duzych. Polecam serdecznie. Najlepsze miejsce do zabawy

Dziękujemy, ArturO580
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584
Zrecenzowano: 4 września 2019

bardzo fajny park rozrywki zaskakująco dobry jak na polskie warunki ;) w porownaniu do hansa parku nie wypada tak zle ;)

Dziękujemy, Kamil L