Dużo atrakcji

Jadąc do Energylandii trzeba zagospodarować sobie cały dzień, tyle jest atrakcji, z których można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Grazzzinka
Suuuper

Świetny park rozrywki! Każdy tu znajdzie coś dla siebie: od spokojnych karuzeli do ekstremalnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
wikulka
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 574)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki temu parkowi mój kolega jest 1000% przystojniejszy ponieważ kupił tu cudną różową czapeczke Polecam

Dziękujemy, 350s_awekp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa. Duzo atrakcji dla małyvh i duzych. Polecam serdecznie. Najlepsze miejsce do zabawy

Dziękujemy, ArturO580
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584
Zrecenzowano: 4 września 2019

bardzo fajny park rozrywki zaskakująco dobry jak na polskie warunki ;) w porownaniu do hansa parku nie wypada tak zle ;)

Dziękujemy, Kamil L

Świetna zabawa dla całej
rodziny,dużo at
rakcji,pyszne jedzenie .Poleca park wodny,ekstremalne doznania

Dziękujemy, 717stefanl