Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa. Duzo atrakcji dla małyvh i duzych. Polecam serdecznie. Najlepsze miejsce do zabawy

Dziękujemy, ArturO580
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584
Zrecenzowano: 4 września 2019

bardzo fajny park rozrywki zaskakująco dobry jak na polskie warunki ;) w porownaniu do hansa parku nie wypada tak zle ;)

Dziękujemy, Kamil L

Świetna zabawa dla całej
rodziny,dużo at
rakcji,pyszne jedzenie .Poleca park wodny,ekstremalne doznania

Dziękujemy, 717stefanl
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej udany wyjazd ze znajomymi! Super atrakcje i gwarancja niesamowitych wrażeń!! Z pewnością tu będę wracać! Polecam!

Dziękujemy, xcpwe