Na 2 dni

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie sposób skorzystać ze wszystkich w jeden dzień. Polecam!

Zrecenzowano dzisiaj
paulaspor88
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Bolcislaw
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 572)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zabawa. Duzo atrakcji dla małyvh i duzych. Polecam serdecznie. Najlepsze miejsce do zabawy

Dziękujemy, ArturO580
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584
Zrecenzowano: 4 września 2019

bardzo fajny park rozrywki zaskakująco dobry jak na polskie warunki ;) w porownaniu do hansa parku nie wypada tak zle ;)

Dziękujemy, Kamil L

Świetna zabawa dla całej
rodziny,dużo at
rakcji,pyszne jedzenie .Poleca park wodny,ekstremalne doznania

Dziękujemy, 717stefanl
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej udany wyjazd ze znajomymi! Super atrakcje i gwarancja niesamowitych wrażeń!! Z pewnością tu będę wracać! Polecam!

Dziękujemy, xcpwe