Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kinga M
Rewelacja :)

Polecam wszystkim - nie tylko tym co uwielbiają tego typu zabawę. Zabawa na różnych poziomie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
kamtyrko
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 569)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecam - super sprawa... dla tych starszych i młodszych... najlepsza formuła 1 ale każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, AsiaK584
Zrecenzowano: 4 września 2019

bardzo fajny park rozrywki zaskakująco dobry jak na polskie warunki ;) w porownaniu do hansa parku nie wypada tak zle ;)

Dziękujemy, Kamil L

Świetna zabawa dla całej
rodziny,dużo at
rakcji,pyszne jedzenie .Poleca park wodny,ekstremalne doznania

Dziękujemy, 717stefanl
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej udany wyjazd ze znajomymi! Super atrakcje i gwarancja niesamowitych wrażeń!! Z pewnością tu będę wracać! Polecam!

Dziękujemy, xcpwe
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wraz ze znajomymi w parku, zabawa jest niezapomnianą i z chęcią poleciałbym innym. Jeśli mógłbym spędziłbym więcej czasu

Dziękujemy, imatisu