Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Świetna zabawa dla całej
rodziny,dużo at
rakcji,pyszne jedzenie .Poleca park wodny,ekstremalne doznania

Dziękujemy, 717stefanl
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej udany wyjazd ze znajomymi! Super atrakcje i gwarancja niesamowitych wrażeń!! Z pewnością tu będę wracać! Polecam!

Dziękujemy, xcpwe
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wraz ze znajomymi w parku, zabawa jest niezapomnianą i z chęcią poleciałbym innym. Jeśli mógłbym spędziłbym więcej czasu

Dziękujemy, imatisu
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zabawa jaką można tylko sobie wyobrazić, najlepiej przyjść ze znajomymi aby poczuć moc wrażeń

Dziękujemy, 786dawidp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol