Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Kinga M
Rewelacja :)

Polecam wszystkim - nie tylko tym co uwielbiają tego typu zabawę. Zabawa na różnych poziomie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
kamtyrko
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 569)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wraz ze znajomymi w parku, zabawa jest niezapomnianą i z chęcią poleciałbym innym. Jeśli mógłbym spędziłbym więcej czasu

Dziękujemy, imatisu
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zabawa jaką można tylko sobie wyobrazić, najlepiej przyjść ze znajomymi aby poczuć moc wrażeń

Dziękujemy, 786dawidp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg