Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

V824HXkarolinar
Wielkie WOW

WOW!!! Najlepsze miejsce na świecie 😍😍 każdy znajdzie coś dla siebie- Ci bardziej odważni i Ci... Przeczytaj więcej

Sznyta
Bydgoszcz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 863)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem wraz ze znajomymi w parku, zabawa jest niezapomnianą i z chęcią poleciałbym innym. Jeśli mógłbym spędziłbym więcej czasu

Dziękujemy, imatisu
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zabawa jaką można tylko sobie wyobrazić, najlepiej przyjść ze znajomymi aby poczuć moc wrażeń

Dziękujemy, 786dawidp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg