Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 577)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza zabawa jaką można tylko sobie wyobrazić, najlepiej przyjść ze znajomymi aby poczuć moc wrażeń

Dziękujemy, 786dawidp
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Polecam :)

Dziękujemy, 853aleksandrad