Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Polecam :)

Dziękujemy, 853aleksandrad
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Energylandia jest dla każdego; młodszych i starszych. Świetna zabawa dla wszystkich. Można aktywnie spędzić czas z bliskimi, w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam. Wspomnienia niesamowite.

Dziękujemy, 303dariaw