Ekstra wycieczka

Wróciłem z wycieczki bardzo zadowolony. Park posiada bardzo dużo atrakcji, zarówno mniej, jak i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Slavwek
Polecamy super

Doskonała zabawa dla małych i dużych, cały dzień emocji. Kolejki po sezonie nie są takie duże jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Szyszka34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 577)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super a najlepszy Speedcoaster Polecam gorąco z małymi dziećmi Można miło spędzić może i przyjemnie czas z rodziną Jest mega

Dziękujemy, Monikafol
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Polecam :)

Dziękujemy, 853aleksandrad
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Energylandia jest dla każdego; młodszych i starszych. Świetna zabawa dla wszystkich. Można aktywnie spędzić czas z bliskimi, w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam. Wspomnienia niesamowite.

Dziękujemy, 303dariaw