Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Bolcislaw
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Kinga M
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 571)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mega polecam, jest super atrakcje są mega ciekawe mega polecam jest super
Mega jest
Nsnxnxndnxnxnxnxnxnxnxnx

Dziękujemy, fabianfV833GW
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Polecam :)

Dziękujemy, 853aleksandrad
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Energylandia jest dla każdego; młodszych i starszych. Świetna zabawa dla wszystkich. Można aktywnie spędzić czas z bliskimi, w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam. Wspomnienia niesamowite.

Dziękujemy, 303dariaw
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie, atrakcje super, klimat jeszcze lepszy, polecam z całego serca zarówno dzieciom jak i dorosłym

Dziękujemy, KamilSomee