Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Bolcislaw
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Kinga M
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 571)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polecam wszystkim, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie A w dodatku jest masa atrakcji dla dzieci ;)

Dziękujemy, 122patrykg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci. Polecam :)

Dziękujemy, 853aleksandrad
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Energylandia jest dla każdego; młodszych i starszych. Świetna zabawa dla wszystkich. Można aktywnie spędzić czas z bliskimi, w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam. Wspomnienia niesamowite.

Dziękujemy, 303dariaw
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie, atrakcje super, klimat jeszcze lepszy, polecam z całego serca zarówno dzieciom jak i dorosłym

Dziękujemy, KamilSomee
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wielki park rozrywki dla małych i dużych młodych i starych. Tu można poczuć adrenalinę i radość. Mega dużo ludzi w weekend otwarcia Zadry tłumy. Ok długo się czeka na atrakcje ale te największe tylko te mniejsze rodzinne to czas oczekiwania nie jest źle. Nie będę opisywał atrakcji bo warto tam pojechać i samemu przeżyć fajną zabawę. Cały park przy tak dużej liczbie odwiedzających jest bardzo czysty super organizacja już od parkingu gdzie obsługa kieruje i żaden "Janusz" nie zajmie dwóch albo czterech miesc na swojego passeratti. Tak ze nie ma się do czego przyczepić. Trzeba tam być.

1  Dziękujemy, krzysztof000