Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Energylandia jest dla każdego; młodszych i starszych. Świetna zabawa dla wszystkich. Można aktywnie spędzić czas z bliskimi, w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam. Wspomnienia niesamowite.

Dziękujemy, 303dariaw
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie, atrakcje super, klimat jeszcze lepszy, polecam z całego serca zarówno dzieciom jak i dorosłym

Dziękujemy, KamilSomee
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wielki park rozrywki dla małych i dużych młodych i starych. Tu można poczuć adrenalinę i radość. Mega dużo ludzi w weekend otwarcia Zadry tłumy. Ok długo się czeka na atrakcje ale te największe tylko te mniejsze rodzinne to czas oczekiwania nie jest źle. Nie będę opisywał atrakcji bo warto tam pojechać i samemu przeżyć fajną zabawę. Cały park przy tak dużej liczbie odwiedzających jest bardzo czysty super organizacja już od parkingu gdzie obsługa kieruje i żaden "Janusz" nie zajmie dwóch albo czterech miesc na swojego passeratti. Tak ze nie ma się do czego przyczepić. Trzeba tam być.

1  Dziękujemy, krzysztof000
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było super szczerze polecam to miejsce !!! Byłam że znajoma super się obie bawilysmy zwłaszcza Zadra

Dziękujemy, 766magdalenac
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy park rozrywki, polecam szczególnie hyperion! Udany wypad, było mega, adrenalina sięgała zenitu!

Dziękujemy, katarzynabZ2386TB