Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Było super szczerze polecam to miejsce !!! Byłam że znajoma super się obie bawilysmy zwłaszcza Zadra

Dziękujemy, 766magdalenac
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy park rozrywki, polecam szczególnie hyperion! Udany wypad, było mega, adrenalina sięgała zenitu!

Dziękujemy, katarzynabZ2386TB
Zrecenzowano: 4 września 2019

Park rozrywki - najlepiej odwiedzić w tygodniu i nie w wakacje. W takim miejscu trzeba przygotowac sie na kolejki do wszystkich atrakcji - od 10 do 70 minut. Czasy oczekiwania często pokazywane są na wyświetlaczach. Ustawiając się w kolejce z dzieckiem warto sprawdzić na mapie czy dziecko ma odpowiedni wzrost żeby skorzystać z atrakcji - żeby nie czekac na próżno w kolejce. Dużo miejsc z posiłkami, napoje dobrze zabrać ze sobą.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak słów by opisać zabawę w Energylandii, atrakcje i organizacja na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie strefy idealnie rozplanowane i fantastycznie urządzone. Co do zabawy petarda, Zadra i Hyperion zdecydowanie trzeba mieć twarde serce i mocne gacie . Pozostałe atrakcje strefy ekstremalnej też mega.

Dziękujemy, pipoczek
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, zrobione z polotem i ogromna inwestycja. Warto odwiedzic najlepiej poza weekendem bo wtedy tłumy ludzi i kolejki do atrakcji...

Dziękujemy, Piotr G