Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy park rozrywki, polecam szczególnie hyperion! Udany wypad, było mega, adrenalina sięgała zenitu!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, katarzynabZ2386TB
Zrecenzowano: 4 września 2019

Park rozrywki - najlepiej odwiedzić w tygodniu i nie w wakacje. W takim miejscu trzeba przygotowac sie na kolejki do wszystkich atrakcji - od 10 do 70 minut. Czasy oczekiwania często pokazywane są na wyświetlaczach. Ustawiając się w kolejce z dzieckiem warto sprawdzić na mapie czy dziecko ma odpowiedni wzrost żeby skorzystać z atrakcji - żeby nie czekac na próżno w kolejce. Dużo miejsc z posiłkami, napoje dobrze zabrać ze sobą.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak słów by opisać zabawę w Energylandii, atrakcje i organizacja na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie strefy idealnie rozplanowane i fantastycznie urządzone. Co do zabawy petarda, Zadra i Hyperion zdecydowanie trzeba mieć twarde serce i mocne gacie . Pozostałe atrakcje strefy ekstremalnej też mega.

Dziękujemy, pipoczek
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, zrobione z polotem i ogromna inwestycja. Warto odwiedzic najlepiej poza weekendem bo wtedy tłumy ludzi i kolejki do atrakcji...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 1 września 2019

Było świetnie, dzieci mega zadowolone no i my rodzice również. Mały minus to długie oczekiwanie w kolejkach ale to tylko mały minus. :) Polecam w 100%.

1  Dziękujemy, Monika J